Naujajame Quentino Tarantino vesterne „Ištrūkęs Džengo“ Leonardo DiCaprio virto turtingu plantatoriumi

Filmas „Ištrūkęs Džengo“ / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-25 16:26
Kino meistras Quentinas Tarantino gerbėjams jau netrukus pristatys naujausią savo darbą, vesterną „Ištrūkęs Džengo“ (angl. „Django Unchained“). Pagal geriausias šio žanro filmų tradicijas kurtame filme pasirodys visas rinkinys itin mylimų aktorių – Jamie Foxxas, Christophas Waltzas, Leonardo DiCaprio, Kerry Washingtn ir Samuelis L.Jacksonas.

Filmo „Ištrūkęs Džengo“ veiksmas vyksta giliai Amerikos pietuose. Išsilaisvinęs vergas Džengo (akt. J.Foxxas) keliauja per šalį drauge su daktaru Kingu Šulcu (akt. Ch.Waltzas), kuris kadaise buvo vokiečių dantistas, o dabar virto nusikaltėlių medžiotoju už pinigus. Talentingasis L.DiCaprio šįsyk filme virto tikru dabita ir niekšu, didžiulės plantacijos savininku Kalvinu Kendžiu.

Preciziškai nukirpta barzda, kostiumas, raudona kaklaskarė ir įsegtas baltas gvazdikas ant filmo plakato sukuria rafinuotą herojaus įvaizdį. Tačiau skvarbus mėlynų akių žvilgsnis tarsi išduoda, kad išpuoselėta jo išvaizda tėra viršelis, o pats jis – žmogus be jokių skrupulų, valdingas ir negailestingai žiaurus. Jo liūdnai garsėjančioje plantacijoje „Candyland“ vergai priversti kautis vieni su kitais tik dėl, to, kad savininkui patinka tokia atrakcija.

Būtent iš Kalvino Kendžio rankų Džengo keliaus gelbėti mylimąją Brumhildą (akt. K.Washington), kuriai nori padovanoti ne tik savo meilę, bet ir laisvę.

Naująją Q.Tarantino juostą įkvėpė 1966-ųjų italų vesternas „Džengo“ ir daugybė neoficialių jo tęsinių. Epizodinį vaidmenį filme „Ištrūkęs Džengo“ atlieka ir originaliosios italų versijos pagrindinis aktorius Franco Nero.

Lietuvos kino teatrus naujasis Q.Tarantino šedevras pasieks 2013–ųjų sausio 18 dieną.

Filmo „Ištrūkęs Džengo“ anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai