Naujajame „Ji“ numeryje – 2017-ųjų skandalai!

JI žurnalo 49 nr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-06 15:00
Naujausiame žurnalo numeryje apžvelgiame šių metų pasaulio skandalus, patariame, kaip susiruošti kalėdiniam darbo vakarėliui ir išrinkti dovaną artimajam pagal jo Zodiako ženklą. Be abejo, rasite tekstų apie stilių, sveikatą bei kulinarijos subtilybes.

Naujausiame žurnalo numeryje apžvelgiame šių metų pasaulio skandalus, patariame, kaip susiruošti kalėdiniam darbo vakarėliui ir išrinkti dovaną artimajam pagal jo Zodiako ženklą.

Link pabaigos artėjantys metai pažėrė daugybę netikėtumų ir įdomybių: nuo piliečiais tapusių robotų iki ne laiku ir ne vietoje leptelėtų frazių. Dar įdomesni skandalai susiję su pasaulio galingaisiais: Šiaurės Korėjos lyderiu, uždraudusiu švęsti Motinos dieną, ar Prancūzijos vadovu, makiažui išleidusiu keliasdešimt tūkstančių eurų. Apie viską plačiau – numerio temoje „2017-ųjų skandalai“.

Prieš šventes norisi pabūti net tik su artimaisiais, bet ir skirti daugiau laiko mylimiems gyvūnams. Nepelno siekiančios organizacijos „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ savanorė Aira Tumėnaitė sako, kad prieš trejus dar labai trūko vietų, kur žmonės būtų įleidžiami su augintiniais. Dabar tokių vietų atsiranda vis daugiau, o apie jas galima sužinoti pasitelkiant žemėlapį, kuris parodo draugiškas gyvūnams vietas visoje Lietuvoje! Apie projektą „Draugiški gyvūnams“ skaitykite interviu „Į viešbutį ar kavinę – su augintiniu“.

Virtualioje erdvėje vėl kyla pasipiktinimo banga dėl ligoniams teikiamo nekokybiško maisto. Skirtingose šalies gydymo įstaigose gydęsi pacientai dalijasi apetito nekeliančiomis nuotraukomis. Ar tikrai situacija yra tokia prasta? Specialistų komentarus rasite straipsnyje „Ar išties maistas ligoninėse prastas?“

JI žurnalo 49 nr.
JI žurnalo 49 nr.

Drauge su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis į galvą braunasi mintis, kuo pasipuošti kalėdiniam darbo susibūrimui. Kalėdinis vakarėlis organizuojamas visiems darbuotojams. Jei jame nedalyvausite, galite užsitraukti tylią kolegų ir vadovų nemalonę, be to, prarasite progą artimiau susipažinti su bendradarbiais ir nejučia atsidursite „už borto“. Apie aprangos kodą, spalvas, aksesuarus skaitykite straipsnyje „Misija – darbo vakarėlis“.

Ar jau nusprendėte, ką dovanosite kolegai, draugui ar giminaičiui? Žmonėms, kurių gerai nepažįstate ir nežinote, kas juos pradžiugintų. Jei idėjų vis dar trūksta, pamėginkite dovaną išrinkti pagal Zodiako ženklą. Jei dar nesate apsisprendę, jums tikrai pravers straipsnis „Dovanų horoskopas“.

Triukšmas yra vienas didžiausių streso priežasčių. Net jei nekalbame, galvoje tauškia mūsų protas... „Tyla nėra vien triukšmo nebuvimas“ – savo knygoje „Tylos knyga“ rašo Sara Maitland. – Esu tikra, kad mes, kaip visuomenė, savo vis labiau tylos vengiančioje kultūroje prarandame kai ką vertinga.“ Daugiau apie tai, kaip nuraminti protą, rasite straipsnyje „Tylos terapija“.

Dažnai girdime diagnoze „išvešėję adenoidai“, „padidėjusios tonzilės“ ir pan. Šios ligos diagnozuojamos ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Kada jos pavojingos ir kuo gali baigtis negydomos, pasakoja Medicinos diagnostikos ir gydymo centro otorinolaringologai Vaiva Mickevičienė ir Rimvydas Toločka.

Na, o kaipgi be receptų, kuriais galima pasimėgauti laisva nuo darbų ir įvairių reikalų minute. Šiame numeryje siūlome išbandyti net keturis skirtingus šildančių gėrimų receptus. Taip pat kulinarinius sugebėjimus galite išmėginti gamindami triušieną. Mitybos specialistų teigimu, ji viena sveikiausių mėsų, lengvai virškinama. Negana to, tinka net alergiškiems žmonėms ir kūdikiams.

Įdomaus skaitymo ir prasmingo laiko!

TAIP PAT SKAITYKITE: Adventas – laikas pabūti kartu

Ji24.lt

Naujausi straipsniai