Naująją dviratininko šortų tendenciją įkvėpė princesė Diana?

Dviratininko šortų tendencija / Vida Press nuotr.
Greta Kukštaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sparčiai išpopuliarėjusi dviratininko šortų tendencija jau spėjo užplūsti gatves ir pelnyti vietą geidžiamiausių sezono drabužių sąraše. Itin prigludę ir nesiekiantys kelių šortai derinami ne tik su sportine apranga ir laisvalaikio avalyne, bet ir su aukštakulniais.

Klasiką ir eleganciją su sportiniu stiliumi derino dar ir praėjusio amžiaus mados ikona princesė Diana, kuri jau tada žinojo, kas yra athleisure stilius. Šią karščiausią vasaros tendenciją įkvėpė dar 1996-aisiais užfiksuota princesė, tuomet vilkinti dviratininko šortus, grubius sportinius batelius ir apsmukusį džemperį. Dabar taip apsirengusių merginų būtų galima rasti tikrai ne vieną, o šis stilius tapo pagrindiniu vasaros įkvėpimu visoms gatvės mados mylėtojoms.

Hailey Baldwin ir Kim Kardashian / Vida Press nuotr.

Jei kalbėtume apie šiuolaikines inspiracijas, gal tai būtų Kim Kardashian? Ji šiuos šortus dėvėjo jau prieš kelerius metus dar prieš jiems tampant madingais, kai jie pasirodė jos vyro reperio ir dizainerio Kanye Westo „Yeezy“ kolekcijoje. Kim juos kaip mat pamėgo, nes jie itin išryškina jos išskirtinę moterišką figūrą. Žinoma, dar ir priderindama aukštakulnes basutes.

Bella Hadid ir Kourtney Kardashian / Vida Press nuotr.

Ši rizikinga tendencija patiks tikrai ne visoms. Jei nemėgstate grubaus ir berniukiško įvaizdžio, prie šių šortų itin dailiai atrodys jau minėti aukštakulniai bateliai, įliemenuotas švarkas, daili palaidinė arba marškiniai, kurie suteiks norimos moteriškos elegancijos.

Ši drąsi tendencija jau pasiekė ir Lietuvą. Dviratininko šortų imitaciją prie savo kasdienio įvaizdžio spėjo priderinti tinklaraštininkė Simona Burbaitė ir vizažo meistrė Deimantė Kazėnaitė.

Skaitykite daugiau