Naują vaizdo klipą pristačiusi nesenstanti Cher stebina originaliais perukais

Cher dainos „Woman's World“ vaizdo klipe / Kadras iš „YouTube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-22 15:10
Nesenstanti scenos karalienė Cher pristatė naujausią savo kūrinį, dainos „Woman's World“ vaizdo klipą. Jame dainininkė liko ištikima savo stiliui ir pademonstravo tris ekscentriškus perukus.
Kadras iš „YouTube“
Kadras iš „YouTube“

Stulbinamai atrodanti 67-erių dainininkė „Woman's World“ vaizdo klipe puošiasi trimis perukais: milžiniška laikraščių iškarpų kupeta, įelektrintų oranžinių plaukų bei tiesių zebro dryžiais margintų plaukų šukuosenomis.

Cher teigia, kad dainą „Woman's World“ sukurti įkvėpė garsios ir stiprios moterys, privertusios ją susivokti, jog pasaulis priklauso moterims.

Naujausią savo albumą „Closer to the Truth“ Cher ketina išleisti šį rudenį, jis bus jau 26-asis dainininkės diskografijoje. Pristačiusi naują albumą Cher išsiruoš į koncertinį turą, kuris bus jau paskutinis jos karjeroje.

Naują albumą Cher pristato po 12-os metų pertraukos – „Living Proof“ buvo išleistas 2001-aisiais. Per tuos metus dainininkė keliavo po pasaulį su muzikiniu turu, su savo programa koncertavo Las Vegase bei suvaidino miuzikle „Burleska“ (org. „Burlesque“).

Kadras iš „YouTube“
Kadras iš „YouTube“
Žmonės.lt
Temos:
Cher Muzika

Naujausi straipsniai