Nauja UNDRESS rudens ir žiemos kolekcija – apie laiko patikrintą eleganciją

UNDRESS 2018 rudens/žiemos kolekcija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-11 13:10
Iš naujo, bet ne naujai. Su tokia mintimi artėjantį rudens – žiemos sezoną pasitinka lietuviškas suknelių prekių ženklas UNDRESS. Šią savaitę pristatyta suknelių kolekcija iš naujo nagrinėja klasikinius elegancijos kanonus – laiko patikrintus, emociškai artimus, pažįstamus, seniai prisijaukintus.

Šaltojo sezono kolekcijoje kasdienis praktiškumas ir saikinga elegancija persipina su subtiliu puošnumu. Visas sukneles vienijantis bruožas – ilgaamžis, laikui nepavaldus dizainas, įprasminantis klasikinės elegancijos sąvoką. Suknelės naujos, bet jas lydintys jausmai jau pažįstami – savotiškas déjà vu.

Ir šį kartą prekių ženklo suknelės lieka ištikimos vienspalviams sprendimams, minimalistinėms formoms, moteriškiems, bet kiek griežtiems kirpimams ir linijoms. Kolekcijoje šįkart karaliauja amžinoji juoda, ryški violetinė ir elektrinė, švelnumo į šią paletę įpina alyvinis aksomas, o žaismingumo – gaivūs fuksijų tonai.

Rudens – žiemos kolekcijoje dominuoja proginės suknelės – nuo mini iki maxi ilgių, skirtos įvairioms progoms, kai norisi atrodyti kitaip nei kasdienybėje. Šalia gausos naujų suknelių savo pozicijas oriai laiko ir prekių ženklo identitetą jau seniai formuojančios suknelės-marškiniai. 

Temos:
Mada Stilius Ruduo

Naujausi straipsniai