Nauja tradicija: kalėdinis pasisveikinimas surengtas po šventovės skliautais – su koncertu, vaišėmis, kailiniais ir brangakmeniais

Jazzu svečiams dovanojo koncertą / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-14 21:38
Šventiniu žiemos laikotarpiu pasaulyje populiari kalėdinio pasisveikinimo – „Christmas Greeting“ – tradicija persikėlė ir į Lietuvą. Vilniaus Bažnytinio paveldo muziejaus lobynų salėje surengtas jaukus ir išskirtinis muzikinis vakaras „Christmas Greeting Coctail“ su kviestiniais svečiais. Vakaro staigmena – atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu ir vargonų muzikos moderni muzikinė interpretacija.

Buvusioje Vilniaus Šv.Arkangelo Mykolo bažnyčioje ir atskiruose buvusio bernardinių vienuolyno pastatuose esantis Bažnytinio paveldo muziejus – tikra sostinės senamiesčio pažiba. Jame eksponuojami Lietuvos kultūrai reikšmingi dailės kūriniai, istoriniai dokumentai ir knygos, pristatomi vertingiausi muziejaus eksponatai iš Vilniaus arkivyskupijos šventovių. Šv.Arkangelo Mykolo bažnyčią dar XVI a. pabaigoje pradėjo statyti LDK politikas Leonas Sapiega, o 1627 metais šis renesanso ir ankstyvojo baroko epochos paminklas tapo Sapiegų giminės mauzoliejumi.

Sapiegų šeimos pasididžiavimas – puiki vieta tokioms jaukioms šventėms kaip kalėdinis draugų susibūrimas. Kviestinė publika čia ne tik klausėsi Justės Arlauskaitės-Jazzu atliekamų kūrinių, bet ir mėgavosi įvairiais naujais skoniais. Salonų „Flower Couture by Mantas Petruskevicius“ įkūrėjas Mantas Petruškevičius pristatė bendrą savo ir Jo malonė – „Bakery & Chocolate Boutique by ,,Režisierius" projektą, atspindintį aukščiausios kokybės, stiliaus jausmo ir subtilios prabangos žavesį – nuostabaus skonio pyragaičius macarons.

Be to, savo kūrinius pristatė prekės ženklas „Nijolė”, italų juvelyrikos kompanijos „Utopia" ir "Stefan Hafner".

Juvelyriką pristatę modeliai buvo pasipuošę lietuvių kūrėjų „FG Atelier“ drabužiais. Šventinį vakarą surengė išskirtinių renginių organizavimo agentūra „Next Level“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai