Nauja – švelni ir romantiška – Agnės Deveikytės kolekcija

„Agne Fashion“ pavasaris/vasara'17 / Eva Grin Photography
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-30 16:19
Lietuviškas mados prekės ženklas „Agne Fashion“ ir jo kūrėja Agnė Deveikytė pristatė pavasario ir vasaros moteriškų drabužių kolekciją, kurioje dominuoja švelnios, įkvėptos pavasarinių gėlių, pastelinės spalvos, moteriški siluetai ir unikalūs rankų darbo pynimai.

„Po ilgo žiemos miego gamta pagaliau prabunda ir pradeda puoštis: medžių šakose nedrąsiai kalasi lapeliai, vis dažniau pasigirsta paukščių giesmės, o iš dar šaltos žemės saulės link stiebiasi gėlės, kurios, gavusios šilumos ir šviesos, pradeda mus džiuginti nuostabiais žiedais.

Atrodo, jog kiekvieną dieną pamatote ką nors naujo ir gražaus ir norite nusimesti šiltus ir tamsius žiemos rūbus ir pradėti vilkėti ką nors lengvo, šviesaus ir pavasariško. Norite žydėti kaip gėlės, prabundančios pavasarį, ir savo žavesį skleisti aplink. Ne dėl kitų, o dėl savęs, nes jūs esate moterys – nepakartojamos, laisvos, individualios, žavios, elegantiškos.“

Eva Grin Photography
Eva Grin Photography

Taip dizainerė pristato savo šių metų moteriškų drabužių kolekciją, kurioje dominuoja šviesios, pastelinės spalvos, primenančios vasarą, gėles ir taip išsiilgtus šiltus orus.

Kolekcijos gama ypač plati – nuo susiaučiamų, jau klasika tapusių ilgų šiltų megztinių, kurie padės nesušalti vis dar vėsaus pavasario dienomis, iki plonų, šviesių suknelių, puikiai tinkančių karštomis vasaros dienomis.

Eva Grin Photography
Eva Grin Photography

Drabužiai yra papuošti išskirtiniais akcentais – pynimais, kuriamais rankomis. Kiekvienas iš jų turi kiek skirtinga raštą, drabužį padarantį unikalų.

Vienas iš geriausiai tai parodančių drabužių – pintas švarkas, kurio priekinė dalis yra sudaryta iš supjautų neopreno medžiagos juostelių. „Kadangi visą šią dalį su asistente piname rankomis, juostelės išeina skirtingos. Pavyzdžiui, viename iš švarkų yra trys tamsiai mėlynos juostos, o kitame gali būti net penkios ar tik viena“, – šypsosi A.Deveikytė.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai