Nauja „Sun Francisco“ daina: vintažiškai „čežantys“ paauglystės laikai ir nostalgija

„Sun Francisco“ / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Alternatyvios pop muzikos duetas „Sun Francisco“ pristato naują vaizdo klipą dainai „Happy Pretty“. Klipas, kaip ir pati daina – ryškus, smagus, nukeliantis į nerūpestingus, vintažiškai „čežančius“ paauglystės laikus. Laikus, kai jautėmės laisvi, bebaimiai, be priežasties laimingi ir nuo ryto iki vėlaus vakaro laiką leidom su draugais.

Vaizdo klipą nuo pirminės idėjos iki galutinio rezultato kūrė patys atlikėjai. Nostalgijos jame netrūksta – čia ir gausybė senų Britney Spears plakatų, žurnalų ir kompaktų, originali Šarūno Marčiulionio NBA žaidėjo kortelė, vienas pirmųjų Lietuvoje pardavinėtų mobiliųjų telefonų, vienintelis Nepriklausomybės metais Lietuvoje gamintas muzikinis sintezatorius Venta Ele-10 ir kt.

„Sun Francisco“ / Asmeninio archyvo nuotr.

„Paauglystės laikus dabar nori nenori primena tada klausyta muzika, dėvėti drabužiai, batai, tų laikų žaidimai, daiktai ir pan., – pasakoja dueto nariai Giedrė ir Maksas. – Šiuos nostalgiškuosius rekvizitus „žvejojome“ visai ne trumpai – tėvų namuose, sendaikčių parduotuvėse, skolinomės iš senų ir naujų draugų. Labai norėjosi tą ypatingai pozityvų praeities blyksnį sugauti kiekviename klipo kadre.“

Nuoroda į vaizdo klipą:

Nusikelti į praeitį duetui padėjo ir visą klipo idėją svariai (pa)rėmė tokie vintažo meistrai kaip neseniai atgimęs legendinis lietuviškos sportinės avalynės gamintojas „Inkaras“, internetinė stilingų dėvėtų rūbų parduotuvė „Hot Milk“ ir virtualus lietuviškų elektroninių muzikos instrumentų muziejus-galerija Sintezatorius.lt. „Dėka tokių partnerių mums pavyko ir patogiai jaustis, ir stilingai atrodyti, ir visiškai išpildyti klipo sumanymą“, – sako atlikėjai.

Daina „Happy Pretty“ yra iš debiutinio balandį išleisto „Sun Francisco“ albumo „Alternate Reality“, o šiuo metu muzikantai darbuojasi prie antrojo albumo, kuriame skambės dainos lietuvių kalba.

Skaitykite daugiau