Naują šou filmuojantis Andrius Tapinas vos nepaskendo – kova vandenyje įamžinta kameromis

Andrius Tapinas vos nenuskendo Adrijos jūroje / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-13 14:42
Kelionių realybės šou „Trys draugai. Nuotykiai Balkanuose“ Andriui Tapinui vos nesibaigė tragiškai – garsus žurnalistas vos nenuskendo Adrijos jūroje. Skęstantį draugą išgelbėjo Aidas Puklevičius.

Trys žinomi vyrai – A.Tapinas, A.Puklevičius ir Paulius Ambrazevičius – keliauja po Balkanų regioną, susipažįsta su vietos tradicijomis ir varžosi įvairiose užduotyse.

Vienoje tokių užduočių šou dalyviai turėjo nuplaukti iki Adrijos jūros paplūdimyje esančių plūdurų, pasiimti tolimesnę užuominą ir grįžti atgal. Pradžioje spurtavęs A.Tapinas pirmasis pasiekė plūdurus, tačiau neapskaičiavo jėgų, kurių plaukiant atgal ėmė stigti. Jį pralenkė tiek P.Ambrazevičius, tiek A.Puklevičius, o likus apie 50 metrų iki kranto A.Tapinas suvokė, kad jėgos galutinai išseko ir ėmė šauktis pagalbos. Kolegai į pagalbą suskubo priekyje buvęs A.Puklevičius. Jo padedamas A.Tapnas saugiai pasiekė seklumą.

„Manyje kovojo du jausmai – noro paskaityt dar du stympanko romanus ir azarto, katras iš ūsuotų bebrų pasiūlys už šlapią Tapino skalpą daugiau. Nugalėjo knygų aistra“, – pokštavo bičiulį išgelbėjęs A.Puklevičius.

Tuo tarpu pats A.Tapinas nebuvo toks linksmas. „Ne pats geriausias laikas prisiminti, kad vaikystėje esi skendęs ir pasąmonėje glūdi didelis nerimas“, – atviravo žurnalistas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai