Naują sceninį įvaizdį pristačiusios Ingridos Kazlauskaitės sijonas iš vielos buvo kuriamas vos dešimt minučių

Ingrida Kazlauskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-08 16:00
Ingrida Kazlauskaitė ne vienerius metus kūrė planus įsitvirtinti muzikos pasaulyje, tačiau šiais metais atlikėja šio tikslo siekia užtikrintai. Dainininkų Livetos ir Petro Kazlauskų duktės karjera ėmus rūpintis Kristinai Ivanovai, prasidėjo naujų dainų įrašymas, pasirodymai įvairiose televizijos laidose, o ir vasaros koncertų grafikas jau pamažu pradeda pildytis. Ingridos muzikos gerbėjams pro akis nepraslydo nuolat besikeičiantis atlikėjos įvaizdis. Šį kartą kostiumų dailininkė Fausta Šarkūnaitė I.Kazlauskaitei sukūrė avangardišką kostiumą iš vielos ir pėdkelnių.

„Mane įkvėpė Ingridos asmenybė. Ji yra tarsi miniatiūrinė princesė, kurios gyvenime primityvumu tikrai nekvepia. Pati jos asmenybė prašosi kažko įdomaus ir dar nematyto, todėl nusprendžiau panaudoti medžiagas, kurios dažniausiai nenaudojamos kuriant kostiumus: pėdkelnes ir viela“, – portalui Žmonės.lt pasakojo F.Šarkūnaitė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Rankų darbų kostiumas buvo sukurtas labai greitai. „Sijoną padariau per dešimt minučių: ir pati idėja kilo, ir eksperimentiškai vielą išvyniojau. Viską jungiau atsižvelgdama į Ingridos asmenybę ir skonį. Be to, visas šitas kostiumas labai gražiai įsipaišo į choreografiją: jei juda Ingrida, juda ir visas kostiumas“, – teigė kostiumų dizainerė.

Ingrida užtikrino, kad Fausta visada gauna jos palaiminimą, nes jai patinka viskas, ką ji kuria. „Ekstravagantiškos pirštinaitės jau susilaukė dėmesio ir susidomėjimo. Manęs klausė, ar galiu paskolinti, parduoti, kiek kainuoja jos“, – juokėsi I.Kazlauskaitė.

Penktadienio vakarą ji dalyvavo specialiame LNK koncerte, skirtame kovoti už asmenų privatumą. Dainininkė pasakojo, kad toks kostiumas scenoje judėti netrukdo, o atvirkščiai – yra labai  patogus.

Atlikėja koncerto „mES Europa. Kovokime už savo privatumą“ scenoje atliko perdainuotą tėvų Livetos ir Petro Kazlauskų kūrinį „Tau tau tau“, kuris buvo sukurtas beveik prieš du dešimtmečius ir susilaukė didelio populiarumo, buvo atliekamas ir parodijuojamas kitų atlikėjų įvairiuose TV projektuose.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai