Nauja Roberto Petrausko avantiūra – laida apie žmonių baimes

Robertas Petrauskas / TV3 nuotr.
Autorius: Kristina Mažeikaitė
Publikuota: 2012-01-30 14:10
Televizijos žiūrovus kurį laiką kankinęs klausimas – kodėl iš TV3 žinių dingo sporto žinių vedėjas Robertas Petrauskas – jau atsakytas. Paaiškėjo, kad R.Petrauskas nuo vasario 7 dienos šioje televizijoje ves naują laidą „Baimės akys“.

„Netrukus TV3 eteryje – šou, kokio jūs dar neregėjote. Šou, kuriame žmonės susiduria su didžiausiais savo vaizduotės monstrais ir juos įveikia. Žaidimas aklinoje tamsoje „Baimės akys“, – skamba grėsmingas R.Petrausko balsas naujos TV3 laidos anonse.

Portalo Žmonės.lt apie naująjį projektą pakalbintas R.Petrauskas atskleidė, kad ši laida jam yra nauja smagi avantiūra, o kaip su ja jam sekėsi susidoroti – nuspręs televizijos žiūrovai.

„Tai naujas mano amplua. Ne man spręsti, kaip sekėsi, – pamatysime per televizorių. Šioje laidoje svarbiausias ne vedėjas, o dalyviai ir jų vaizduotė“, – patikino R.Petrauskas.

Laidos vedėjo teigimu, šiame šou yra labai svarbus netikėtumo efektas – dalyviai nenutuokia, kas jų laukia aklinoje tamsoje.

„Šioje laidoje – tikros emocijos, tikra žmonių vaizduotė, tikra baimė, tikras nuogąstavimas. Tai yra realybės šou tikrąja to žodžio prasme. Kuo žiūrovai labiau bijo savo vaizduotėje, tuo yra linksmiau žiūrovams, kurie viską matys. Dalyviai žaidžia aklinoje tamsoje, o žiūrovai specialios matymo įrangos pagalba matys, kaip viskas yra iš tikrųjų“, – kalbėjo R.Petrauskas.

O kokia baimė kamuoja patį laidos vedėją? „Aš bijau aukščio“, – neslėpė R.Petrauskas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai