Nauja pora? Po skyrybų Kanye Westas gimtadienį sutiko su supermodeliu Irina Shayk

Kim Kardashian, Kanye Westas, Irina Shayk / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-10 08:31
Reperis Kanye Westas (44) pastebėtas romantiškai laiką leidžiantis su modeliu, buvusia aktoriaus Bradley Cooperio žmona Irina Shayk (35), kas paskatino kalbas, jog tarp judviejų mezgasi artimi santykiai.

Birželio 8-ąją 44-ąjį gimtadienį minėjęs Kanye Westas jį sutiko su Irina Prancūzijoje – paparacams pavyko užfiksuoti juodu romantiškai vaikštinėjant, abu nestokojo geros nuotaikos ir šypsenų, rašo dailymail.co.uk.

Šaltinių teigimu, jiegu pažįstami jau ne vienerius metus, tačiau jau keletą savaičių Kanye rodo Irinai nebe tik draugišką dėmesį, o tai, kad ši sutiko per jo gimtadienį atvykti į Prancūziją ir kartu leisti laiką – tik dar vienas įrodymas, jog tarp judviejų galima ieškoti daugiau negu tik bičiuliškos draugystės.

Kol kas nei Kanye, nei Irina savo santykių nekomentuoja, tačiau šaltiniai teigia, kad jiedu akivaizdžiai rodo didelį susidomėjimą vienas kitu ir galime laukti šios istorijos tęsinio.

Žmonės.lt primena, kad Kanye neseniai išsiskyrė su žmona: keletą mėnesių sklidusios kalbos apie socialinių tinklų žvaigždės Kim Kardashian (40) ir reperio Kanye Westo santuokos žlugimą vasario viduryje buvo patvirtintos – pora pateikė teismui skyrybų dokumentus. 

Su Kanye Westu Kim užmezgė santykius 2012-aisiais, o susituokė 2014-aisiais. Pora iš viso drauge praleido beveik dešimtmetį.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / Getty nuotrauka
Kim Kardashian ir Kanye Westas / Getty nuotrauka

Tuo tarpu Irina Shayk santykius su ilgamečiu partneriu ir dukros tėvu, aktoriumi Bradley Cooperiu nutraukė 2019-ųjų birželį.

„Sunku rasti pusiausvyrą tarp keleto savo skirtingų rolių. Nelengva rūpintis Lea vienai, būti dirbančia mama ir šeimos išlaikytoja“, – 2020-ųjų sausio mėnesio britiškajam „Vogue“ kalbėjo Irina.

Moteris apie buvusį mylimąjį atsiliepė gražiai, tačiau laiką su Bradley apibūdino kaip suteikusį net tik palaimingų akimirkų, bet ir skaudžių išgyvenimų.

„Manau, jog kiekvienoje partnerystėje yra taip, kad parodai ne tik pačias geriausias, bet ir blogiausias savo puses. Tokia žmonių prigimtis. Kartais du puikūs žmonės – nebūtinai puiki pora. Esu su be galo laiminga, kad galėjau išgyventi viską, ką išgyvenome su Bradley. Gyvenimas be „B“ – nauja pradžia.“

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.
Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai