Naują „Pearl Jam“ dainą išgirsime romantinėje komedijoje „Ryžių karoliukai“

„Pearl Jam“ / Filmo platintojų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-29 12:07
Išpopuliarėjusi dar 1990 metų pradžioje ir iki šiol laikoma viena įtakingiausių „grunge“ stiliaus grupių muzikos istorijoje, roko grupė „Pearl Jam“ šiemet buvo įtraukta į Rokenrolo šlovės muziejų.

Per daugiau nei ketvirtį amžiaus, „Pearl Jam“ iš viso įrašė dešimt albumų, sukūrė daugiau nei 500 dainų, sugrojo beveik tūkstantį koncertų ir sėkmingai pardavė beveik 90 milijonų įrašų.

„Pearl Jam“ ir dabar yra labai aktyvi bei populiari grupė, o naujausią savo dainą, pavadinimu „Obey The Law Of The Heart“, pristato romantinės komedijos „Ryžių karoliukai“ (orig. „Basmati Blues“) filmo anonse bei garso takelyje.

Dainą „Obey The Law Of The Heart“ parašė grupės gitaristas Stone Gossard, o atliko „Pearl Jam“ kartu su Sain Zahoor ir Priya Darshini. Tai pirmoji „Pearl Jam“ daina nuo 2013 metų, kuomet grupė išleido albumą „Lightning Bolt“.

Filme „Ryžių karoliukai“, kino kūrėjo Dano Barono režisūriniame debiute, pagrindinį vaidmenį atlieka aktorė Brie Larson, pernai už vaidmenį dramoje „Kambarys“ apdovanota „Oskaru“. Jau patvirtinta, kad aktorės laukia superherojės vaidmuo net dviejose „Marvel Studios“ juostose.

Labai muzikali ir saulėta kino juosta „Ryžių karoliukai“ pasakoja kaip jauna ir nepaprastai talentinga mokslininkė Linda (akt. Brie Larson) išvyksta darbo komandiruotei į egzotiškąją Indiją, kur turės pristatyti savo išradimą, net nenutuokdama, kad tai gali sugriauti paprastų gyventojų kasdienybę.

Filme taip pat vaidina dviejų „Auksinių gaublių“ laureatas Donald Sutherland, Scott Bakula bei Tyne Daly, Utkarsh Ambudkar ir kiti.

Romantinė komedija „Ryžių karoliukai“, kinuose nuo gruodžio 29 d.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai