Naują mylimąjį pristačiusi Monica Bellucci: „Jis – kitos profesijos atstovas, bet mane supranta“

Monica Bellucci ir Nicolas Lefebvre/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-30 14:42
Paryžiaus mados savaitėje Monica BELLUCCI (54) parodė pasauliui naują mylimąjį – dailininką, galerininką Nicolas LEFÈBVRE’Ą (36).

Pirmą kartą viešai drauge jie pasirodė paskutinės Karlo Lagerfeldo „Chanel“ kolekcijos pristatyme Didžiuosiuose rūmuose. Į jį susirinko aibė žvaigždžių – nuo Claudios Schiffer iki Carine Roitfeld, tačiau Monica suintrigavo visus.

Be abejonės, diena buvo pasirinkta neatsitiktinai. Kalbama, kad Monica ir Nicolas susipažino praėjusią vasarą Žydrajame krante. O prieš kurį laiką interviu „Paris Match“ nesenstanti italė sakė keli mėnesiai gyvenanti su vyru. „Jis – kitos profesijos atstovas, bet jam, kaip ir man, tenka daug keliauti, todėl puikiai mane supranta“, – intrigavo aktorė.

Monica Bellucci ir Nicolas Lefebvre/Vida Press nuotr.
Monica Bellucci ir Nicolas Lefebvre/Vida Press nuotr.

Ką gi, dabar mums jį parodė – ilgaplaukį, barzdotą, skvarbių, bet ramių akių, elegantišką ir atsipalaidavusį. Beveik aristokratą. Kaip priekabiai apibūdino italų „Vanity Fair“, „jo stilius sujungia čigonišką Niujorko Vestsaido manierą ir europietišką rafinuotumą“.

Nicolas – prancūzas, gimęs Bulonė-Bijankūre, Šiaurės Prancūzijoje. Augo Paryžiuje, čia ir gyvena, turi savo meno galeriją. Nuo vaikystės daug keliauja po pasaulį – šia aistra užkrėtė tėvai. Apie juos šiltai atsiliepia visuose interviu ir vadina įkvėpimo šaltiniu, ypač – šviesaus atminimo mamą. Po jos mirties 2009 metais ir nusprendė galutinai atsidėti menui. Buvęs modelis, aukcionų vedėjas. Baigęs meno studijas Tarptautinėje meno mokykloje Paryžiuje, prestižinę Luvro mokyklą.

Kaip pats yra sakęs interjero ir gyvenimo būdo žurnalui „The Socialite Family“, jo darbas – pateikti senus daiktus, kad medžiagos, kultūra bei laikas susijungtų ir atiduotų pagarbą mūsų bendroms šaknims. Lefèbvre’o sukurti objektai atrodo labai patraukliai ir, turint galvoje nūdienos tendencijas, turėtų būti perkami.

Kaip ir jo mylimoji, auginanti dvi dukras Devą (14) ir Léonie (8), kurių tėvas – buvęs Monicos sutuoktinis aktorius Vincent’as Casselis (52), Nicolas turi dukrą Anahi (7), figūruojančią visuose reportažuose iš Lefèbvre’o namų. Taigi naująją porą sieja ne tik kelionių aistra ir pašėlęs gyvenimo tempas, bet ir bendri šeimyniniai rūpesčiai.

Naujausi straipsniai