Naują Monikos Marijos vaizdo klipą režisavo D.Laukys: „Neklauskite, kaip mums sekėsi gyventi ir dirbti kartu“

Monika Marija vaizdo klipe „Žaidimas“ / M.Stankaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-18 14:25
Neseniai drauge su Jurgiu Brūzga pristačiusi didžiulio dėmesio sulaukusį kūrinį „Balkone“, Monika Marija grįžta su dar viena premjera. Šiandien ji gerbėjams dovanoja savo kūrybos dainą „Žaidimas“, prie kurios gimimo taip pat prisidėjo du puikiai pažįstami vyrai. Aranžuotę kūrė kompozitorius Vytautas Bikus, o vaizdo klipą – dainininkės sutuoktinis Dovydas Laukys.

„Per praėjusius metus, kai pasaulis buvo sustojęs dėl pandemijos, sukūriau nemažai dainų, tačiau su publika dalinuosi tik tomis, kurias pati norėčiau įsijungti ir pasiklausyti dar kartą.  Kūrinys „Žaidimas“ man yra brangus dar ir tuo, jog jis – pirmasis žingsnis į antrąjį mano albumą“, – pristatydama premjerą sako Monika Marija.

Ji pasakoja, kad daugiausiai laiko bei jėgų pareikalavo dainos vaizdo klipo kūrimas. Šiam procesui vadovavo jos  vyras D.Laukys, kuris lietuviams pažįstamas kaip projekto „X Faktorius“ laimėtojas, grupės „120” narys, aktorius bei režisierius.

Monika Marija / M.Stankaičio nuotr.
Monika Marija / M.Stankaičio nuotr.

„Geriau neklauskite, kaip mums sekėsi ir gyventi, ir dirbti kartu. – juokėsi Monika Marija, – Nepažįstu kito žmogaus, kuris sugebėtų daryti tiek visko vienu metu, o jam suvaldyti žmones, visą informaciją ir procesus, sekėsi puikiai. Seniai nebuvau dirbusi prie asmeninio projekto su tokio dydžio ir „svorio“ komanda, kai kurie, pavyzdžiui, jau turi patirties kuriant produkciją „Netflix“.

Monikos Marijos vaizdo klipas „Žaidimas“ / M.Stankaičio nuotr.
Monikos Marijos vaizdo klipas „Žaidimas“ / M.Stankaičio nuotr.

Vaizdo klipe drauge su atlikėja pagrindiniu aktoriumi buvo pasirinktas Petras Šimonis. Monika Marija teigia su juo esanti pažįstama dar nuo vaikystės, pora drauge dalyvavo „Dainų dainelės“ konkurse, kai šis akomponavo jai saksofonu.

„Dovydas Petrą taip pat puikiai pažinojo, nes abu yra aktoriai, todėl kai pasiūlė pakviesti drauge filmuotis, labai apsidžiaugiau, o kitų variantų net nesvarstėme“, – pasakojo Monika Marija.

Dainos „Žaidimas“ ir jos vaizdo klipo premjera:

Pirmąkart šį kūrinį gyvai bus galima išgirsti jau šį savaitgalį, birželio 19 dieną, akustinio Monikos Marijos koncerto Palangoje metu. Dainininkė prašo atkreipti dėmesį, jog į renginį patekti bus galima tik turintiems Galimybių pasą.

Naujausi straipsniai