Nauja Migloko ir MAR!JOS daina: palietė jautrią visuomenės problemą

Migloko ir MAR!JA/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-25 11:32
„Skirtingos, bet gražiai derančios“, – taip skamba Marija Grabštaitė ir Migloko bendrame, konceptualiame muzikiniame duete. Nauja daina ne tik kviečia šokti, bet ir paliečia širdį unikaliais tekstais.
„Šiandien po ilgos tylos pristatome antrąją dainą „Aš Ateinu“, kuri kalba apie jautrią visuomenės problemą. Dainoje mes pasakojame apie vaikus, kurie auga sudėtingose šeimose, nuolatiniuose tėvų barniuose, galbūt net su priklausomybių turinčiais, agresyviais tėvais ir būdami maži, nepajėgūs apsiginti, jaučiasi vieniši ir neišgirsti, pavojuje“, – dainą pristato Migloko.
 
Ir Migloko ir Marija prisipažįsta, jog yra gavusios pagalbos šauksmo žinučių iš visiškai nepažįstamų žmonių, vaikų, jaunų mamų, ieškančių palaikymo, padrąsinimo ar patarimų.
 
„Pagalvokime patys, pabandykime prisiminti savo vaikystę, tikriausiai ne vienas iš mūsų tėvų konfliktų akivaizdoje norėjome kažko, kas mus pasiimtų iš ten į saugią ir ramią atmosferą. Tai bauginantis ir klaustrofobiškas jausmas, nes mes žinome, kad tokių vaikų yra, bet jie neturi kur eiti, dažniausiai bijo pasipasakoti ir jų tėvai, kad ir kokie jie būtų – tuo momentu yra vienintelis prieglobstis mažiesiems“, – apie kūrinį pasakojo Miglė Vilčiauskaitė.
Migloko ir MAR!JOS dainos „Aš ateinu“ viršelis/Organizatorių nuotr.
Migloko ir MAR!JOS dainos „Aš ateinu“ viršelis/Organizatorių nuotr.
 
„Šioje dainoje mes dainuojame apie  vaikus, mes dainuojame ir vaikams, ir tėvams, ir aplinkui esanties sąmoningiems žmonėms, kurie gali pakeisti situaciją. Mes norime pasakyti, kad skriaudžiamos mamos privalo pasiimti savo vaikelius ir palikti smurtaujantį šalią esantį asmenį tam, kad išgelbėtų vaikų ateitį nebijant aplinkinių nuomonės ar neturėjimo kur išeiti baimės. Visuomet yra galimybė atrasti kur eiti ir išeiti laiku. Mes negalime tylėti, turime pasipasakoti ir ieškoti išeities bei pagalbos“, – drąsino Miglė.
 
„Galbūt ne vienas iš mūsų kažkada esame buvę tais neišklausytais vienišais vaikais? Tas jausmas labai sunkus ir tai skauda visą likusį gyvenimą. Šia daina norime garsiai pasakyti ir atkreipti dėmesį į šią problemą. Mes jus suprantame ir atjaučiame visus, kas kentėjo ir kas kenčia, nes mes visi kartais patenkame į nemalonias ir nesaugias situacijas, svarbiausia laiku iš jų išeiti.
 
Dėl to nebūkime abejingi, nes mes nusipelnėme meilės ir saugumo. Jei matome neteisybę, užkirskime kelią tam, nes vaikai yra mūsų visuomenės ateitis ir mes turime juos saugoti, gerbti bei visuomet išgirsti“, – teigė Migloko.

Naujausi straipsniai