Nauja miesto mados tendencija: ryškiu stiliaus akcentu tampa dviratis

„The Gentle Ride“ įkūrėjas Povilas Petniūnas/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-21 09:57
Sakoma, kad dviračio neišrasi, bet atrasti naujai, pasirodo, gali. Orams šylant didmiesčių gatvėse daugėja ne tik elektrinių paspirtukų, bet ir ryškiaspalvių dviračių, kurių nepastebėti tiesiog neįmanoma. Pastarieji tampa ne tik populiaria transporto priemone, bet ir madingu stiliaus akcentu.

Apie šią naują tendenciją kalbamės su specializuotos miesto dviračių, drabužių ir aksesuarų parduotuvės „The Gentle Ride #SUPERSHOP“ įkūrėju Povilu Petniūnu.

„Nuolat populiarėjantis aktyvus gyvenimo būdas ir auganti asmeninio stiliaus svarba – visiems puikiai pažįstami reiškiniai. Tai pozityvios tendencijos, kurios ir puošia miestą, ir daro gyvenimą turiningesniu. Labai džiugu, kad žmonės jau ne tik jas atranda, bet ir apjungia į vieną", – sako P. Petniūnas.

Parduotuvės vadovas džiaugiasi, kad stilingų miesto dviračių populiarumas kasmet auga lyg ant mielių: „Dviračiais riedančių ir skoningai atrodančių žmonių sutikti galima jau ne tik Berlyno, Kopenhagos ar Amsterdamo, bet ir Vilniaus gatvėse".

„Turbūt madingiausi šiuo metu – minimalistiniai vieno bėgio dviračiai, išsiskiriantys ryškiomis spalvomis, drąsiu stiliumi ar net riboto tiražo dizainais. Antras lietuviams svarbus kriterijus po išvaizdos – dviračio svoris", – komentuoja P. Petniūnas.

„Mėgstu sakyti, kad kaip po miestą nevažinėjame bekelių visureigiais, taip nėra tikslo važinėti ir kalnų dviračiais. O teisingas miesto dviratis tikrai gali būti ne tik sporto ar transporto priemonė, bet ir gyvenimo būdo bei stiliaus dalis“, – teigia jis.

Nauju ir unikaliu asortimentu išsiskirianti „The Gentle Ride #SUPERSHOP“ stilingus ir aktyvius vilniečius spėjo sudominti vos tik atvėrusi duris: „Jau kelis metus išskirtiniais dviračiais prekiavome internetu, tačiau jų populiarumas paskatino atidaryti ir fizinę parduotuvę".

Kaip teigia P. Petniūnas, tokio formato parduotuvių iki šiol nebūta nei Lietuvoje, nei aplinkinėse šalyse. Įdomu tai, kad po vienu stogu šalia miesto dviračių čia galima rasti ir aktyviam gyvenimo būdui tinkamų ir tuo pačiu stilingų drabužių bei aksesuarų.

„The Gentle Ride #SUPERSHOP” įsikūrusi Vingrių 5B, Vilniuje ir www.gentleride.lt.

Temos:

Dviratis

Naujausi straipsniai