Nauja meile besimėgaujanti Lady Gaga išleidžia knygą: kalbės apie kilnumą

Lady Gaga ir Michaelas Polansky/Instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-22 09:46
Jau rugsėjo 22-ąją visus Lady Gagos gerbėjus turėtų pasiekti jos naujausia knyga, kur atlikėja dėmesį stengiasi sutelkti į aplinkinių kilnumą bei kiekvieno iš mūsų identitetą. Naujausioje knygoje Lady Gaga dalijasi jaunų žmonių išskirtinėmis istorijomis.

33-ejų žvaigždė, prieš keletą savaičių pristačiusi savo naują kūrinį „Stupid Love“, neseniai pranešė, kad greitu metu pasirodys ir naujasis albumas bei jam skirtas pasaulinis turas.

Ir tai dar ner viskas! Atlikėja ruošiasi išleisti knygą, kurioje atsigręžia į jaunus žmones, nevisuomet pasitikinčius savimi. Gaga jų istorijas sudėjo į vieną bendrą leidinį. 

„Channel Kindness: Stories of Kindness and Community“ – taip vadinsis istorijų rinkinys, kurį Lady Gaga išleis kartu su savo mama.

Lady Gaga su mama Cynthia Germanotta/Vida Press nuotr.
Lady Gaga su mama Cynthia Germanotta/Vida Press nuotr.

Knygą ir naują albumą po ilgos pertraukos pristatanti Lady Gaga džiaugiasi ir naujais jausmais.

Su vaikinu Michaelu Polanskiu savo „Instagram“ paskyroje ji dažnai sužadina gerbėjų smalsumą. Panašu, kad pastaruoju metu to vienintelio niekaip nesugebėjusi rasti žvaigždė gali ilgam „užkibti“.

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.
Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.

Neseniai Lady Gaga pasidalijo filmuota medžiaga, kaip ji šoka automobilyje pagal savo naująją dainą, važiuodama susitikti su Michaelu Polanskiu. Vėliau atlikėja įkėlė šiltą asmenukę lėktuve, kur ji matoma su savo naująja meile. Kaip spėjama, lėktuvas – privatus.

Šaltiniai teigia, kad pora susipažino pernai gruodį, vėliau jie buvo pastebėti kartu sutinkantys Naujuosius, o „oficialiai“ „Instagram“ tinkle jiedu pasirodė šiemet vasarį.

Šeštasis atlikėjos albumas pasirodys balandžio 10-ą dieną, iš karto po jo prasidės ir pasaulinis žvaigždės koncertų turas. Liepos 30-ąją Lady Gaga planuoja pasirodyti Londone.

Naujausi straipsniai