Nauja Mariaus Jampolskio patirtis: su tokiu partneriu-šunimi filmuotis teko pirmą kartą

Marius Jampolskis ir Brasas / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-09 16:11
Sausio 14-ąją TV3 eteryje laukia intriguojanti premjera – lietuviškas vaidybinis nuotykių filmas „Inspektorius Mažylis“, kurio tolesnį likimą spręs žiūrovai. Pagrindinius vaidmenis premjeroje atlieka aktorius Marius Jampolskis ir... keturkojis aktorius – tarnybinis šuo Brasas.


M.Jampolskis prisipažino, kad per visą margą jo aktorinę karjerą filmuotis su partneriu-šunimi teko pirmą kartą. „Nors Brasas, filme gavęs Mažylio vardą, yra dresuotas vokiečių aviganis, vis dėlto pirmomis filmavimo dienomis jis man grybšelėjo. Tiesa, ne piktai, o labiau temperamentingai griebdamas dešrelę, kuria aš jį pavaišinau“, – šypsosi žinomas aktorius.

M.Jampolskis sako, kad filmuotis buvo labai įdomu: „Kūrybinė komanda buvo labai gera, kolegos aktoriai visi pažįstami, ko daugiau benorėti? Tikiu, kad šis filmas sudomins daugybę TV3 televizijos žiūrovų, nes mūsų „Mažylis“, skirtingai nuo kitų analogiškų filmų apie policininkus ir šunis, yra labiau komiškas ir ironiškas. Pavyzdžiui, mano partneris filme ne visada narsiai gaudo nusikaltėlius, o pagal nuotaiką, taigi žiūrovų laukia daug komiškų situacijų ir juoko stebint, kaip mes su Mažyliu darom miestelyje tvarką.“

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Premjeros režisierius Ramūnas Cicėnas juokiasi ir sako: „Su šunimi buvo sunkiausia dirbti. Mūsų Mažylį vaidinantis vokiečių aviganis Brasas ir jo dubleris buvo patys nepaklusniausi aktoriai, su kokiais yra tekę dirbti!“

M.Jampolskis premjeroje atlieka pagrindinį – nedidelio miestelio policijos inspektoriaus Andriaus Mažylio – vaidmenį. Filme policininką visur lydi jo tarnybinis vokiečių aviganis Mažylis. Su šunimi į gimtąjį miestelį grįžęs dirbti Andrius po keleto metų, praleistų policijos akademijoje, randa labai pasikeitusią aplinką: dabar čia viską valdo nusikaltėliai, korumpuoti vietos valdininkai. A.Mažyliui su bendravardžiu šunimi teks gerokai paplušėti, kad gimtinėje vėl viešpatautų tvarka ir ramybė.

Filmo kūrėjai sako, kad šioje detektyvinėje istorijoje netrūks ir meilės vingių, o siužetas bus įdomus visai šeimai: „Inspektoriaus Mažylio“ nuotykiai pasakojami su ironijos gaidele, humoristiniais pasisakymais, su šypsena žvelgiant į šviesiąsias gyvenimo puses.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Premjeroje „Inspektorius Mažylis“ žiūrovai išvys bene visą Lietuvos aktorių žvaigždyną: filme vaidina Marius Jampolskis, Adolfas Večerskis, Larisa Kalpokaitė,  Ineta Stasiulytė, Agnė Grudytė, Tadas Gryn, Toma Vaškevičiūtė, Rimantė Valiukaitė, Sandra Daukšaitė, Giedrius Arbačiauskas, Saulius Siparis, Dalius Mertinas, Marius Mačiulis, „X Faktoriaus“ teisėja Rūta Ščiogolevaitė ir kiti.

Unikalu tai, kad pirmą kartą istorijoje žiūrovai bus kviečiami tapti šio filmo teisėjais, kurie nuspręs jo tolesnį likimą. Jei susidomėjimas premjera „Inspektorius Mažylis“ bus didelis, o atsiliepimai apie jį – palankūs, filmas taps serialu. Taigi žiūrovai galės išvysti naujus „Inspektoriaus Mažylio“ nuotykius, herojų meilės peripetijas, linksmus nesusipratimus ir sekti intriguojančius detektyvinius vingius.

Premjera „Inspektorius Mažylis“ – sausio 14-ąją 20.00 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai