Nauja mada: į festivalį – su visa šeima

„Galapagai 2013“ / Vygailės Sukurytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-24 11:35
Artėjant vasarai vis daugiau žmonių ima sukti galvas, kur gi išvykus, ką pamačius. Šiltuoju metų laiku vis daugiau pramogų po atviru dangumi gerbėjų renkasi muzikos festivalius. Tačiau juos dar vis kankinantis klausimas: „Ką gi daryti su savo mažaisiais?“.

Festivalių „Bliuzo naktys“, „Roko naktys“ ir „Galapagai“ organizatoriai tikino, kad vaikus į festivalius pasiimti ne rekomenduojama, o būtina.

„Daugeliui atrodo, kad festivaliuose vaikams – ne vieta. Visi, rodos, susidarę nuomonę, kad muzikos po atviru dangumi atvyksta klausyti triukšmingas jaunimas, o ne šeimos. Ne kartą sakėme, kad mūsų festivaliai skirti visai šeimai. Patys čia važiuojame su šeimomis, mūsų muzikantai atvyksta su vaikais. Todėl norime, kad ir mūsų festivaliuose dalyvaujantys galėtų linksmintis su savo šeimomis“, – kalbėjo Algirdas Barniškis-Blėka.

Visi norintys nusipirkti bilietus į festivalius „Bliuzo naktys“, „Roko naktys“ ar „Galapagai“, tačiau svarstantys, ar bus kur saugiai pabūti jų mažiesiems, gali ramiau atsipūsti. Tėvų patogumui ir vaikų džiaugsmui mineralinis vanduo „Neptūnas“ visuose festivaliuose įkurs vaikų zoną – vaikų darželį.

Beveik 300 kv. metrų gamtoje įsikūrusiame vaikų darželyje „Neptūnas“  vaikai galės žaisti, piešti, pūsti muilo burbulus ar smagiai išsidūkti ant milžiniško batuto. 

Vaikai nė akimirkai nebus palikti be priežiūros – darželyje visas festivalio dienas dirbs auklės, kurios ir prižiūrės bendrą tvarką bei informuos tėvelius, jei vaikas norės sugrįžti pas juos.

Tėvams derėtų nepamiršti ir kelių savo pareigų: vienu kartu vaiką galės palikti ne ilgiau nei dviems valandoms. Palikus savo mažąjį su savimi būtina turėti mobilųjį telefoną, o vaikai iki 3 metų darželyje galės būti tik su savo tėveliais.

Taigi šįkart festivalis dar patogesnis jums – galėsite atsipūsti, paklausyti mėgstamos grupės ar tiesiog ramiai leisti laiką su draugų būriu, kojas įmerkus į vandenį. 

Taip pat organizatoriai siūlo nieko nelaukti ir į festivalius „Bliuzo naktys“, „Roko naktys“ ir „Galapagai“ įsigyti ŠEIMOS bilietą. 4 asmenų šeimai skirtas bilietas – ekonomiškas pasirinkimas.

Kęstučio Žilionio nuotr.
Kęstučio Žilionio nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai