Nauja mada: gyvūnų mylėtojai užsisako pliušinį savo augintinio kloną

„Cuddle Clones“ įmonė kuria pliušines tikrų gyvūnų kopijas / „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-19 12:54
Nuo šiol gyvūnų augintojai turi galimybę savo mylimus keturkojus atsiminti net ir po jų mirties. Šią galimybę jiems suteikia JAV Kentukio valstijoje įsikūrusi ir pliušinius žaislus pagal užsakymą gaminanti įmonė „Cuddle Clones“.

Remdamiesi atsiųstomis gyvūnų fotografijomis, jie pliušinius žaislus sukuria neįtikėtinai panašius į tikruosius augintinius. O ir užsakymų įmonė gauna ne tik iš šunų ar kačių šeimininkų, rašo „The Daily Mail“.

„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.

„Cuddle Clones“ yra pagaminusi ir kiaulyčių, arklių ar netgi paukščių pliušines kopijas, atsižvelgiant į visus gyvūnų šeimininkų pageidavimus. O šiuo metu įmonės dizaineriai sulaukė prašymo pagaminti ir pliušinę driežo kopiją.

Vis tik už itin tikslias gyvūnų kopijas šeimininkams tenka gerokai paploninti savo pinigines, mat mažesnių gyvūnų „klonų“ kainos prasideda nuo 129 JAV dolerių, o didesnių (maždaug 40–50 cm aukščio) – nuo 199 JAV dolerių.

Taip pat skaitykite: Ar esate pamišęs dėl savo gyvūno? Stebinantys apklausos rezultatai

Tačiau net ir tokios kainos neatbaido savo žaisliuką pagal užsakymą norinčių turėti gyvūnų šeimininkų, mat užsakymų „Cuddle Clones“ sulaukia išties daug. Tiesa, prie šios įmonės populiarumo itin prisidėjo ir socialiniai tinklai, kuriuose žmonės noriai dalijasi savo tikrų ir pliušinių gyvūnų fotografijomis.

„Cuddle Clones“ paskyra „Instagram“ tinkle šiuo metu turi beveik 35 tūkst. sekėjų, kur galima pasižiūrėti pačių įvairiausių gyvūnų kopijų nuotraukų. (Paskyrą rasite čia.)

 

A photo posted by Cuddle Clones (@cuddleclones) on

Ir nors vieni savo gyvūnų kopijas užsisako tik kaip žaislą tikrajam savo augintiniui, kiti turi ir kur kas skaudesnių priežasčių.

Taip pat skaitykite: Dalijatės lova su savo augintiniu? Metas liautis!

„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.

Mičigano valstijoje gyvenanti Talia Howard (34 m.) portalui cnn.com pasakojo, kad pliušinę savo šuns kopiją ji nusprendė užsisakyti sužinojusi, jog jos mylimas augintinis Bongo serga sunkia liga. Tad moteris nusprendė, kad pliušinė jos mylimo šuns kopija primins jį net ir po augintinio mirties.

Idėja kurti tikslias gyvūnų kopijas įmonės „Cuddle Clones“ savininkei Jennifer Graham kilo dar 2011 metais, tuomet moteris šią mintį vystyti pradėjo kaip universiteto projektą ir tik 2013-aisiais ji pagaliau įkūrė ir savo įmonę.

Šiuo metu įmonės fabrikas įsikūręs Kinijoje, tad pagal užsakymą pagaminto gyvūno kopijos šeimininkams tenka gerokai palaukti, mat jų gaminimas ir siuntimas užtrukti gali net iki penkių mėnesių.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai