Nauja lietuviško ženklo kolekcija „atsikeli ir normalu“

Kolekcija / Atsikeli ir varai nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

„atsikeli ir normalu“ – tai nėra tik ironiška replika, ištarta ryte vėl peržvelgus Lietuvos aktualijas. Tai – naujos prekių ženklo „atsikeli ir varai“ pavasario-vasaros kolekcijos pavadinimas. Tai mūsų kasdienybės atspindys ir jos interpretacija pagal prekių ženklo įkūrėją ir dizainerę Aušrą Šeduikytę.

Kiekvienas šios kolekcijos rūbas kurtas taip, kad būtų patogus, lengvai prižiūrimas ir nesunkiai prie visko derinamas.

„Kolekciją kūriau kaip pagrindą visai dienos eilutei, įprastą kaip dantų valymas kas rytą – savaime suprantamą, bet nepakeičiamą“, – komentuoja dizainerė. Vienas keliamų prekės ženklo tikslų yra sukurti užimtam miestiečiui uniformą, kad žmogus darytų tai, ką sugeba geriausiai, ir jam nebereikėtų sukti galvos, ką apsirengti.

Kolekcija / Atsikeli ir varai nuotr.

Šiemet kaip niekada daug prekės ženklų sieja savo kolekcijas su lietuviškumo motyvais. „atsikeli ir varai“ sąmoningai pasuko kitu keliu. „Paskutiniais metais išbandėme daug ir buvo visko: tautiniai raštai, „atsikeli ir margai“, „atsikeli ir brangu“, lietuviškų ąžuolo lapų motyvai, aukso žėrėjimas ir arkliai. Nutarėme apsivalyti ir atsigręžti į tai, nuo ko viskas ir prasidėjo“, – pasakoja A. Šeduikytė.

Visgi, dizainerės teigimu, lietuviškumas niekur nedingo, prekės kuriamos ir siuvamos Lietuvoje.

Kolekcija / Atsikeli ir varai nuotr.

Naujoje kolekcijoje pristatomi vienspalviai, minimalistinio stiliaus drabužiai, kuriuose atsisakyta visų nereikalingų detalių: laisvos, „A“ formos ir griežtesnio, tiesaus kirpimo suknelės, moteriški ir vyriški džemperiai, marškinėliai ir švarkai.

Kolekcija / Atsikeli ir varai nuotr.

Kolekcijoje vyrauja tamsios ir solidžios spalvos: pilka, raudona, tamsi mėlyna, juoda, nors rūbai sukurti vasarai.

Kolekcija / Atsikeli ir varai nuotr.
Skaitykite daugiau