Naują knygą išleidusi Agnė Pačekajė pamokė bičiulius, kaip netapti „zosėmis“

Knygos pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą žurnalistė, rašytoja Agnė Pačekajė sukvietė bičiulius į sostinės restoraną „Untold“, kur pristatė savo naujausią humoristinį romaną „Dingusio jaunikio paslaptis. Zosės Ilganosės memuarai“.

Jau antrąją knygą apie Zosę pristačiusią Agnę sveikino gausus būrys draugų, tarp kurių buvo galima sutikti VMG idėjinį vadą Alfą Ivanauską, radijo ir televizijos laidų vedėją Simoną Albavičiūtę-Banditą, komunikacijos specialistą Saugirdą Vaitulionį ir kt.

Skambus šventės svečių juokas netilo visą vakarą, o pati Agnė patikino, kad kvatotis negalės liautis ir jos skaitytojai. Pasak rašytojos, šis romanas – tai saldainis humoro mylėtojams, o ieškančioms jaunikio – puikus gidas, kaip netapti Zose.

„Dingusio jaunikio paslaptis. Zosės Ilganosės memuarai“

Vieną rytą, prieš pat vestuves, Zosė suvokia – jos sužadėtinis negrįžo namo, o jo mobilus telefonas – už ryšio zonos ribų. Apimta negeros nuojautos ima kratyti jo daiktus ir aptinka mįslingą meilės raštelį. Zosė suvokia, kad turės savo būsimą vyrą surasti. Ir greitai!

Panikos ištiktai Ilganosei į pagalbą skuba gyvenimo užgrūdinta valytoja ir kalbanti sužadėtinio papūga. Veikėjos net pačios nepastebi, kaip įsivelia į neįtikėtinų situacijų ir keistų sutapimų kupiną detektyvinę istoriją, privertusią jas kapstytis po tamsias Sugertuko šeimos paslaptis.

Agnė Pačekajė pristatė romaną „Dingusio jaunikio paslaptis“ (36 nuotr.)
+30

Skaitykite daugiau