Nauja knyga atskleidė, kad prieš mirtį Robinas Williamsas išgyveno paranoją ir paniką

Robinas Williamsas (2011 m.) / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-06 18:16
Robinas Williamsas atėmė sau gyvybę prieš beveik ketverius metus, sulaukęs šešiasdešimt trejų metų. Ir dabar Dave'o Itzkoffo parašyta aktoriaus biografija „Robinas“ atskleidžia labai asmeniškų faktų apie R. Williamso sveikatos problemas ir paaiškina, kodėl aktoriui buvo taip sunku susidoroti su sunkumais. O jų būta daug.

Nauja knyga vertinama dviprasmiškai, nes atskleidžia sunkių ir nemalonių faktų, susijusių su aktoriumi. Daug jo draugų teigė, jog Robinas turėjo asmeninių sunkumų, apie kuriuos pasaulis nežinojo. Pavyzdžiui, jam buvo dramatiškai suprastėjusi atmintis, dėl ko buvo sunku atsiminti scenarijaus žodžius, taip pat vyras turėjo smegenų ligą.

Likus trim mėnesiams iki aktoriaus mirties buvo nustatyta, kad jis serga Parkinsono liga.

Vėliau po aktoriaus mirties ištirta, kad dėl sutrikusios atminties buvo kaltas Lewy kūnelių sutrikimas, kuris skatina demenciją.

Vizažistė Cheri Minns „New York Post“ pasakojo, kad jis galėdavo kasdien palūžti filmuodamasis filmo „Naktis Muziejuje“ tęsinyje. Tai esą buvo baisu. „Aš netgi vieną naktį internete naršiau, kaip elgtis su paranoja, kad ko nors netinkamo jam nepasakyčiau. Sakiau jo žmonėms: „Aš makiažo specialistė, neturiu gabumų susitvarkyti su tuo, kas vyksta su juo“.“

O jo trečioji žmona Susan Scheider pasakojo, kad aktorius sunkiai tvarkėsi su tuo, kad pamiršdavo elementarius žodžius, kurių prireikdavo sakinyje, ir negalėdavo jų prisiminti. Negana to, R. Williamsą kankino siaubinga nemiga. Naktimis pabudęs kartais jis jausdavosi tarsi sustingęs, negalėdavo pajudėti.

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai