Naują klipą pristatysiantis Tomas Sinickis: „Man viskas juoda ir balta, o pilka gali eiti velniop“

Dainos „Juokas pro ašaras“ vaizdo klipo filmavimas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-01 15:13
Scenos chuliganu vadinamas buvusios grupės „Gravel“ lyderis Tomas Sinickis po septynerių metų pertraukos grįžta į muzikos pasaulį, pristatydamas naują dainos „Juokas pro ašaras“ video klipą. Sarkastiškas bei šiandienines aktualijas pašiepiantis kūrinys yra pirmasis žingsnis rudenį laukiančio albumo pristatymo link.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Aštriais komentarais pasižymintis atlikėjas teigia, jog liepos 2 d. vyksiantis dainos „Juokas pro ašaras“ klipo pristatymas, kuriame jis pats nesifilmavo ir kurį kūrė prodiuserinė kompanija „Zest“ su režisieriumi Justu Ramanausku, jam taip pat bus naujiena. Kartu su susirinkusiais svečiais klipą T. Sinickis išvys pirmą kartą.

„Tiesiog nebūčiau suradęs laiko dalyvauti filmavimuose. Be to, man patinka pasitikėti žmonėmis. Pasitikėjimas kitais yra patogumas, bet kartu ir didelė palaima. Aš išrinkau režisierių, prodiuserinę kompaniją ir įjungiau šimtaprocentinio pasitikėjimo režimą. Justas Ramanauskas pasakė, kad klipe manęs nebus, neprieštaravau. Apsidžiaugiau, pamojavau vėliavėlę ir procesas prasidėjo. Svarbu, kad man niekas nemelavo, viską atliko laiku ir neskambino kas antrą valandą“, – teigia T. Sinickis.

Pats atlikėjas tvirtina esantis senosios mokyklos atstovas ir žinantis, kad šiais laikais madinga rašyti keturių minučių trukmės dainas, susidedančias iš kelių žodžių.

„Negalėjau parašyti „man viskas nepatinka“, nes daina būtų buvusi dvidešimties sekundžių. Todėl parašiau keletą erzinimo pavyzdžių, kurie gali būti aktualūs klausytojui. Mane patį labiausiai erzina veidmainiai. Bet dainą „Juokas pro ašaras“ nebūtinai reikia suprasti tiesiogiai. Ji yra apie žmogų, kuriam nepatinka niekas ir kurį erzina viskas. Žodžiu, ji apie mane. Bet kas bus, kai nebus nieko, kas erzina? Ar tikrai tuomet liks tik tai, kas patinka? Mes nebūtinai jaučiamės laimingi atsikratę visko, kas erzina. O erzinti gali bet kas“, – sako T. Sinickis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujame Tomo Sinickio vaizdo klipe nusifilmavęs Mindaugas Papinigis: „Prieš mane žmonės retai klūpi“

Pasak atlikėjo, per visus muzikinės pertraukos metus užimtumo prasme pokyčių buvo nedaug. T. Sinickis teigia visuomet daug dirbęs: tiek romano su muzika metu, tiek po jo.

„Kalbant apie vertybes, per visus tuos metus jos taip pat nepasikeitė. Yra gėris ir blogis, tiesa ir melas. Man patinka tiesa ir gėris. Visa kita yra mėšlas. Man viskas yra balta ir juoda. Žmonės sako, kad subręsiu, kai atsiras ir pilka. Bet aš jau pasidaviau. Pilka gali eiti velniop. Pas mus per daug žmonių, kuriems viskas pilka“, – sako atlikėjas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kęstutis Jakštas naujame Tomo Sinickio klipe suvaidino blogiuką – korumpuotą verslininką

T. Sinickis teigia ilgai nesvarstęs apie grįžimą į sceną. Tai paskatino padaryti viena po kitos gimusios naujos dainos, kurios išaugo į dienos šviesą netrukus išvysiantį albumą „Mylimas vyras ir sūnus“.

„Artimieji, sužinoję apie mano grįžimą į sceną, ėmė klausinėti: „kam tau to reikia?“, tačiau iš tikro jie kalbasi su savimi ir visi tie klausimai yra niekas kitas kaip nuogąstavimai, kad vėl pasirodys apkalbos, komentarai ir kritika viešojoje erdvėje. Jiems baugu ir aš tai suprantu“, – sako T.Sinickis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Anot atlikėjo, „Mylimas vyras ir sūnus“ yra neabejotinai geriausias albumas Lietuvos muzikos istorijoje. Pasak jo, ten yra vienuolika fantastiškų dainų, kurias T. Sinickio teigimu supras visi: nuo penkiolikmetės pirmūnės iki aštuoniasdešimtmečio buvusio pedagogo. Lengvas skambesys suteiks galimybę žmonėms klausant albumo tiek šokti, tiek liūdėti.

Vienintelis albumo pristatymas numatomas spalio 2 d. Vilniuje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai