Naują klipą pristatanti grupė „Rasabasa“: „Kuriame taip, kad patiktų mums patiems“

Kadras iš „Rasabasa“ klipo / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-24 11:53
Trys merginos, trys istorijos apie tai, kaip įvykiai kosmose paveikia žmones Žemėje. Vilniuje kurianti Lietuvos-Norvegijos grupė „Rasabasa“ sekmadienį pristatė vaizdo klipą naujausiai savo dainai „Embers“, kuriame tęsia mokslinės fantastikos tematiką.

Tai yra antrasis grupės vaizdo klipas šiemet – vasarą jie pristatė klipą dainai „Interstellar“. Abu klipus režisavo Saulius Baradinskas.

„Praėjusį kartą filmavome dvi būtybes, esančias kosmose – ir kas atsitinka joms susitikus. Dabar klipas pasakoja apie tai, kaip įvykiai kosmose paveikia tris žmones Žemėje ir leidžia jiems susitikti“, – siužetą trumpai paaiškina „Rasabasa“ muzikantas ir prodiuseris Snorre Bergerudas.

Klipo komanda surado tris skirtingai atrodančias merginas, kurias nufilmavo skirtingose lokacijose, vis kitoje spalvinėje gamoje. Dvi iš aktorių – Marija Meškovaitė ir Aistė Burnytė – jau pažįstamos iš „Interstellar“ klipo. Naujajame klipe prie jų prisijungė modelis Miglė Tubytė.

„Mums labai patiko komanda, su kuria dirbome prie ankstesniojo klipo, todėl norėjome tęsti darbą ir prie naujojo. Turėjome tikslą, kad klipas būtų vizualiai estetiškas, o daina skambėtų galingai ir kinematografiškai – taip, kaip patinka mums patiems“, – teigia grupės vokalistė Rasa Bubulytė.

„Embers“ klipas vizualiai primena 90-ųjų filmus ir muzikinius klipus – to buvo siekta sąmoningai. „Pats esu devyniasdešimtųjų vaikas ir tuo didžiuojuosi. Aš ir mano draugai esame paskutinė karta, kuri augo smėlio dėžėse ir susipažino su personaliniais kompiuteriais. Stilistiškai šis klipas atspindi tą laikmetį“, – sako klipo režisierius S. Baradinskas.

„Rasabasa“ – „Embers“ klipą pamatykite čia:

„Rasabasa“ yra Rasos Bubulytės ir trijų Norvegijos muzikantų Snorre Bergerudo, Sindre Skeie ir Bjørno Holmeslando Liverpulyje įkurta grupė. Jie yra išleidę du minialbumus (EP) ir koncertavę didžiausiame Baltijos šalyse muzikos festivalyje „Positivus“, taip pat Talino muzikos savaitėje. „Rasabasa“ kūriniai skamba Lietuvos ir Norvegijos radijo stotyse. Dainos „Embers“ ir „Interstellar“ žymi naują grupės kūrybos etapą, orientuotą į synthpop muziką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai