Nauja Jazzu intriga: pristato dainą iš būsimojo albumo lietuvių kalba

Justės Arlauskaitės-Jazzu repeticija Londone / Rusnės Draz nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-01 13:48
Atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu praėjusią savaitę su trenksmu pristatė kūrinį „Wild“ ir Almerijos dykumoje nufilmuotą jo vaizdo klipą. Visus rekordus sumušusi Jazzu šiandien meta dar vieną kortą: pristato dainą „Dumblas“ iš naujojo albumo. „Žmonės susipažino su mano pokyčiais, dabar gali susipažinti su mano šių dienų kūryba lietuvių kalba“, – sako Jazzu.

Jau greitai pasaulį išvys du nauji Jazzu albumai: vienas jų parašytas anglų kalba, kitas lietuviškas. Abu juos atlikėja pristatys savo koncertiniame ture „Welcome“, kuris prasidės jau šį mėnesį.

„Kaip ir žadėjau, arenose pristatysiu dvigubą – anglišką ir lietuvišką albumą. Ir dabar pats laikas atskleisti klausytojams, kokios naujos dainos skambės turo koncertuose. Žinoma, ten bus galima išgirsti ir visus didžiuosius mano hitus: „Aš skiriu tau šį lietų“, Po mano oda“, „Ką tu su manim darai“, „Apie tave“. Tikiuosi, kad žmonėms patiks ir naujasis kūrinys „Dumblas“, kuris tapo naujo lietuviško albumo tituline daina, – pasakojo Jazzu. – Mūsų kasdienėje kalboje dumblas turi tamsų atspalvį, tačiau šiuo atveju jis – kitoks. 

Tai tarsi simbolis, kad tu įklimpai, įsimylėjai iki ausų ir ką dabar daryti su šia priklausomybe. Tai yra daina apie besąlygišką, klampią meilę, kai negali būti su žmogumi, ir taip pat negali būti be jo. Ši daina – apie ryšį, kurio nepajėgs nutraukti net išsiskyrimas. Kai skauda, bet myli. Myli, bet skauda. Ir kai visiškai atsiduodi ir pasiduodi dėl kito žmogaus, nes supranti, kad daugiau niekada gyvenime taip nemylėsi. Tai lyg pažadas: ir varge, ir džiaugsme, ir danguje, ir meilėje, ir tame dumble, purve mes vis tiek liksime kartu. Dumblas praranda savo negatyvią reikšmę šioje dainoje. Ir ją kiekvienas galės pritaikyti savo meilės istorijai.“

Daug aistrų praėjusią savaitę sukėlusios atlikėjos naujas kūrinys – dar viena didelė intriga. Jazzu dainos „Dumblas“ premjera – čia ir dabar! Išgirsk ir įvertink:
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai