Nauja interneto žvaigždė Salt Bae: neįtikėtina – išgarsėti vyrui pakako žiupsnio druskos ir mėsos gabalo

Turkų virtuvės Nusret Gökçe, pramintas Salt Bae, savo gebėjimais žavi milijonus sekėjų / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-15 21:22
Virtuvės šefas iš Turkijos sudrebino internetą savo maniera apdoroti mėsą ir berti druską. Tai Nusret Gökçe, internautų pramintas mielu Salt Bae pseudonimu.

Impozantiškos išvaizdos gražuolis, delikačiai ir velniškai jautriai besidarbuojantis peiliu yra penkių Nusret” mėsos restoranų ir dviejų burgerinių bendraturtis Turkijoje ir Dubajuje. Pirmą užeiga savarankiškai jis atidarė 2010 m. Turkijos spaudos duomenimis, Nusretas įdarbinęs 400 žmonių. Virėjas planuoja atidaryti restoranus Londone ir Niujorke.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Likimas mėgsta pokštus: vyro vardo paskutinis skiemuo „et” turkiškai reiškia mėsa”, tad restoranų tinklui net pavadinimo nereikėjo galvoti.

Pasaulyje daug gerų virėjų, kuo ypatingas šis? Tai, kaip jis atrodo – ištreniruotas kūnas verčia išsižioti, tai, kaip jis juda, kaip gamina, kaip beria druską.

PARCALA BENI DEDI. SURGICAL OPERATION????#saltbae #saltlife #salt

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

Salt Bae atrodo lyg aktorius Johnny Deppas – pašėlęs būdas, elegancija ir tuo pačiu švelnumas viename. Jo „Instagram“ paskyroje be nuotraukų, kur jis stilingai apsirengęs ar pozuojantis tarp didžiulių mėsos gabalų – dėl tokių vaizdelių nualptų vegetarai, nemažai nuotraukų ir su vaikais. Tai jis laiko pieno buteliuką, tai mėsos gabalą, kai tuo tarpu ant rankų pačiupęs mažylį.

Yra nuotraukų ir su įžymybėmis – dizaineris Tommy Hilfigeris, aktorius Leonardo DiCaprio, futbolininkas Mesutas Ozil, tenisininkas Rogeris Federer ir kiti sportininkai, politikai, turtuoliai, įtakingi asmenys.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Visų dėmesį prikausto tai, kaip Nusretas elgiasi su mėsos gabalu – lyg aistringas meilužis su moterimi. Tai ją patapšnoja lyg neklaužadą, tai pamasažuoja, net lyžteli. Lyg vyšnia ant torto yra jo paskutinis judesys ruošiant steiką – manieringas druskos užbėrimas. Tą judesį ėmė mėgdžioti pusė pasaulio, jį demonstruoja ne tik studentai, ruošdami savo kuklią vakarienę, bet net ir futbolininkai, įmušę įvarti, o tai nufilmuoja kameros ir rodo stambiu planu.

See you tomorrow Ryad ممتاز#salt #saltbae #saltlife

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

Australijoje, Melburne, yra sukurtas grafiti, vaizduojantis Nusretą beriantį druską savąja maniera. Jau gaminami marškinėliai su turkų virtuvės šefo atvaizdu ir užrašu Salt Bae.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai