Nauja indų drama „Dvi širdys“ – apie dviejų moterų likimus  

Serialo akimirka / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-17 16:28
Milijonus indų pavergęs serialas „Dvi širdys“ („Uttaran“) praėjus vos mėnesiui po starto tapo vienu iš žiūrimiausių šalyje. Tai jaudinanti istorija apie draugystę iš skirtingų ekonominių sluoksnių kilusių indų mergaičių Ičos ir Tapasijos.

Tapasija yra pasiturinčių tėvų dukra, o Iča gyvena skurdžioje šeimoje. Nelaimei, Tapasijos tėvas netyčia užmuša Ičos tėvą. Jis jaučiasi kaltas ir nusprendžia globoti našlaitę. Tėvas stengiasi suteikti Ičai patį geriausią gyvenimą, tokį, kaip savo dukters, tačiau į šeimą pamažu įsėlina pavydas. Draugėms nuo pat mažens tenka iškęsti daug išbandymų.

Praėjus dešimčiai metų Iča ir Tapasija tampa subrendusiomis merginomis. Jų gyvenime atsiranda turtingas ir labai patrauklus vyras, vardu Viris. Tapasijos tėtis tikisi, kad Viris ves jo dukrą, bet ši jau turi draugą Sidą. Todėl Tapasija įkalbinėja savo neturtingą draugę Ičą tekėti už Virio ir išduoda paslaptį: ji jau yra įsimylėjusi. Laikui bėgant atstumtas Viris įsimyli Ičą ir paprašo įtėvio jos rankos. Jiedu susižada ir ruošiasi vestuvėms. Tačiau, pamačiusi didelę savo draugės laimę ir supratusi, kaip pasisekė jos neturtingajai Ičai, Tapasija pradeda pavydėti, nes Viris yra labai turtingas ir gražus.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Vestuvių dieną Tapasija persipjauna savo riešus, kad sukliudytų vestuvėms. Iča dėkinga ją užauginusiai šeimai, ji nusprendžia aukotis dėl draugės: atiduoda jai vestuvinę suknelę ir papuošalus, kad Tapasija galėtų apsimesti nuotaka ir ištekėti už Viro.

Tik vestuvių naktį Viris supranta, kad nuotakos suknelę vilkėjo Tapasija, jaunikis nusivilia, jį apima pyktis. Nors jo tėvai priima marčią, Viris nepripažįsta Tapasijos savo žmona. Netikros nuotakos tėvas taip pat labai pyksta ant savo dukters dėl jos vėjavaikiškumo.

Ar Viris galų gale pripažins Tapasiją savo žmona, ar kovos už savo meilę ir ves Ičą? Ar Iča pagaliau pasieks savo laimę ir meilę? Visa tai – naujojoje indų melodramoje „Dvi širdys“.

Serialo premjeros proga pateikiame aktorės Ičą suvaidinusios aktorės Tinos Duttos (30) interviu. Aktorė pradėjo savo karjerą būdama penkerių metų, tuomet ji 2003-aisiais su visame pasaulyje žinoma aktore ir „Mis pasaulis“ Aishwarya Rai vaidino bengalų filme „Smiltelė“.

Tina Dutta: „Aš tokia pati kaip Iča“

Ar Iča yra panaši į jus realiame gyvenime?

Iča man yra labai svarbi. Esu tikra, kad gyvenime taip pat galėčiau viską paaukoti dėl draugų. Aš esu šeimyniška ir tokia pat rami mergina.

Kokie televizijos projektai jus labiausiai domina?

Norėčiau dalyvauti šokių realybės šou. Aš mokiausi kathak ir bharatnatyam stilių šokių.

Kur jums labiau patinka filmuotis: serialuose ar filmuose?

Tiek filmuose, tiek serialuose. Filmai gyvuoja ilgiau nei serialai. Žmonės atsimena aktorius tiek, kiek trunka serialas. Kita vertus, serialų aktoriai yra mylimi ne mažiau. Man patinka dirbti abiejose srityse, tačiau, be abejonės, būti Bolivudo dalimi yra mano svajonė.

Ką jums reiškia būti žinoma ir tokia jauna?

Tai puiku! Niekada negalvojau, kad taip anksti tapsiu žinoma. Man labai gera dėl to, kad man pavyko paliesti daugelio žmonių širdis!

Žiniasklaida daug rašė apie jūsų kivirčus su aktore Rashami Desai, kuri vaidina Tapasiją. Papasakokite, kokie jūsų santykiai su ja.

Nėra jokių kivirčų, tai tik gandai. Mes esame labai artimos draugės ir dažnai bendraujame.

„Dvi širdys“ – darbo dienomis per LNK

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai