Naują gyvenimo etapą pradėjusi Katažina Zvonkuvienė: „Pagaliau atradau pilnatvę“

Katažina Zvonkuvienė / LNK nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkai Katažina ir Deividas Zvonkai praėjusių metų pabaigoje pradėjo naują gyvenimo etapą ir įgyvendino savo seną svajonę – įsigijo nuosavą namą. Katažina atvirai prabilo ir apie tai, kas jai padėjo pagaliau atrasti pilnatvę ir išmokti džiaugtis tuo, ką turi.

Aplink namus – pradedančios žydėti obelys, dekoratyviniame ežerėlyje plaukioja auksinės žuvytės, kieme siūbuoja eglių kamienai. Bet svarbiausia šiuose namuose – besiliejanti meilė, kurios itin daug. Prieš ketverius metus į pasaulį atkeliavę dvyniai šiandien jau ūgtelėję, o Katažina ir Deividas spinduliuoja džiaugsmu.

LNK laidos „Bus visko“ žiūrovams savo naujų namų duris atvėrusi Katažina prisipažįsta tik dabar išmokusi derinti motinystę su buvimu scenoje.

„Dažnai ta nuomonė klaidinga, kad viskas yra tobula. Kai tu prieini prie suvokimo, kad turi viską –  šeimą, mylimą vyrą, nuostabius vaikus, pagaliau namus, o vis tiek tau širdy neramu, tai jau kažkas negerai su galva. Aš buvau pervargusi, ir tas mano smulkmeniškumas, perfekcionizmas, mane tiek išmušė iš vėžių, nesugebėjau suderinti savo profesijos su buvimu mama“, – sakė ji. 

Katažina Zvonkuvienė / LNK nuotr.

Moteris atvirai prabilo ir apie tai, kas jai padėjo pagaliau atrasti pilnatvę ir išmokti džiaugtis tuo, ką turi.

„Tai truko ne vieną ir ne dvi dienas, ne savaitę ir ne mėnesį. Kartą Deivydas grįžta namo ir pamatęs mane sako – šiandien tu tokių gerų akių. Nežinau, kodėl man įstrigo šitie žodžiai. Tai buvo ženklas, kad jis pasiilgsta mano gerų akių ir ramybės. Todėl pradėjau dirbti su savimi. Kelias buvo ilgas, tačiau artimųjų pagalba, kunigų pagalba, bažnyčios pagalba, netgi psichoterapeutų pagalba... Taip pamažu atradau teisingą kelią“, – atviravo K.Zvonkuvienė.

Katažina Zvonkuvienė su dukra / LNK nuotr.

Šiandien jų širdis džiugina praėjusią vasarą į akį kritę namai, kurie tapo gyvenimą pakeitusiu šeimos pirkiniu. Ilgai taupę pinigus per patį antrojo karantino įkarštį savo butą Zvonkai iškeitė į daug žemės aplink turinčią ramybės oazę. 

„Čia gal labiau buvo Deivydo noras, kad, kol maži vaikai, būtų smagu, jog jie turėtų nuosavą kiemą. Ir kai jis įgarsino šį norą, supratau, kad sutinku. Juk mes galim ir vieno kambario bute glaudžiai gyventi. Bet tam dirbam ir uždirbam, kad ne vėjais paleistume pinigus.

Atsimenu, kol mes gyvenom bute, vis būdavo tokių momentų, kai einam į lauką, o devintas aukštas. Kol apsirengiam, vienam ožiukas, kitam dar kažkas. Arba tik išėjom – ir vėl grįžti reikia. Tada ir galvoji – gal šiandien neinam į lauką? O čia tu supranti, kad viskas vietoje“, – pasakojo dainininkė.

Katažina Zvonkuvienė laidoje „Bus visko“ / LNK nuotr.

Viešnagė Zvonkų namuose – antradienio vakarą, 20 val., per LNK, laidoje „Bus visko“. 

Katažina Zvonkuvienė savo naujame name (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau