Nauja grupė „Mergaitės iš Majamio“ pristato debiutinį kūrinį: veidų nusprendė nerodyti

Merginų grupė „Mergaitės iš Majamio“ / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-20 12:11
Lietuvos pramogų pasaulyje buvusi niša jaunimo grupėms dabar užpildyta. Su pirmu singlu „Aš nenorėjau tiek daug“ prisistato kolektyvas „Mergaitės iš Majamio“. Tiesa, debiutuojančios panelės kol kas nusprendė nerodyti savo veidų – tam yra svarbi priežastis.

Yra sakoma, kad žmogų sutinkame pagal išvaizdą, o palydime pagal protą. Muzikiniame pasaulyje ši taisyklė taip pat galėtų galioti, tačiau palydėti reikėtų pagal balsus. Tokios filosofijos laikosi nauja grupė „Mergaitės iš Majamio“. Kol kas kolektyvo narės nerodys savo veidų.

„Norime, kad pirmiausiai įsiklausytų į mūsų dainą. O vėliau prisistatysime ir pačios“, - sakė ketveriukė, kurią sudaro Gabija, Aira, Karina ir Augustė.

Grupės narės yra kilusios iš Marijampolės. Būtent šį miestą vietiniai jau seniai vadina Majamiu. „Todėl ir kilo tokia mintis grupę pavadinti „Mergaitėmis iš Majamio“, - pasakojo debiutantės.

Visos narės yra 15-17 metų merginos, kurios turi patirties muzikos pasaulyje. Be to, trys narės mokosi meno mokykloje groti fortepijonu. O kai nemuzikuoja, visos merginos dievina laiką leisti sporto klube ir tobulinti kūnus.

„Mergaitės iš Majamio“ mėgsta daugiabalsiškumą, o to, pasak debiutančių, labai trūksta dabartinėms merginų grupėms. Pasak grupės įkūrėjų, visos panelės labai savarankiškos, pačios ieško muzikos ir judesio sintezės, kuria choreografijos elementus ir juos pritaiko pasirodymuose. Be to, pačios veda koncertus, o mėgstamiausia jų grupė – „Little Mix“.

Pirmąjį radijo singlą atlikėjoms kūrė svajonių komanda, kuri yra parašiusi ne vieną didelį hitą Lietuvoje.

Debiutinė daina pavadinta „Aš nenorėjau tiek daug“. Ji, kaip sako pačios atlikėjos, yra apie neišsemiamą meilės temą. „Apdainuojame tai, ką ir pačios esame patyrusios, - pirmąją meilę arba tiesiog pirmąjį dėmesį, kuris tėra žaidimas. Visi šią dainą gali interpretuoti skirtingai. Matyt, tai priklausys nuo klausytojo amžiaus ir gyvenimiškos patirties“, - sakė dainininkės.

Kviečiame išgirsti debiutančių premjerą:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai