Naują fotosesiją pristatanti Julija Jegorova: „Visai nenoriu bėgioti po sceną apsinuoginusi“

Julija Jegorova / „Fotogenijų“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-07 09:58
Pirmojo „Lietuvos balso“ nugalėtoja dainininkė Julija Jegorova (28) Naujuosius pasitiko kupina naujų idėjų ir planų – juos įgyvendinti pradėjo nuo jaukaus ir šilto kalėdinio koncerto, o šiandien su savo gerbėjais dalijasi ir keliais naujos fotosesijos kadrais.
„Fotogenijų“ nuotr.
„Fotogenijų“ nuotr.

„Naujaisiais metais norėjosi kitokio vėjo, naujo įvaizdžio. Žmonės mane įpratę matyti kaip mielą, santūrią mergaitę su pilkomis suknelėmis, tad norėjosi kažko tokio moteriško, šventiško. Su ta mintimi ir nuotraukos buvo daromos. Greitai pristatysiu ir naują dainą, planuose – daug naujų darbų, todėl ši fotosesija buvo tarsi pirmas žingsnis naujienų link“, – Žmonės.lt sakė J.Jegorova.

Dainininkė sausio 1-ąją vykusiame „Lietuvos balso“ finale žiūrovams skyrė dainą kartu su šio projekto 2013-ųjų nugalėtoju Pauliumi Bagdanavičiumi.

„Su Pauliumi kalbėjome, kad dainuoti „Lietuvos balso“ scenoje buvo labai gera ir smagu. Juokėmės, kad jau trys kartos „Lietuvos balso“ toje pačioje scenoje dainavo. Nors dainuoju daug, bet čia sugrįžus apėmė magiškas jausmas – juk tai buvo mano kelio pradžia. Gera, kaip namuose“, – prisipažino Julija.

Dainininkė teigė, kad dalyvauti šiame projekte, kuris atvėrė jai duris į muzikinę karjerą, ją paskatino vidinė nuojauta, todėl ir kitus, kurie jaučia turintys talentą, ji ragina išdrįsti pasirodyti. Anot merginos, geriau pabandyti, negu tyliai graužtis, kad taip ir neišdrįsai išbandyti savo jėgų.

„Į „Lietuvos balsą“ ėjau todėl, kad viduje man kažkas vis kuždėjo, kad tai – būtent mano projektas, juk jame pagrindinis kriterijus buvo balsas. Mokytojai savo mokinius rinkosi nematydami žmogaus – ta idėja mane labai sužavėjo, nes tai padeda atsirinkti būtent balsus, o ne įvaizdžius ar šou“, – įsitikinusi ji.

Naująją „Lietuvos balso“ nugalėtoją, 16-metę Justiną Budaitę ji sveikino su pergale ir linkėjo jai laimėjimą išnaudoti siekiant savo muzikinių tikslų. „Teko nemažai bendrauti su naująja „Lietuvos balso“ nugalėtoja Justina – ji man atrodo labai miela, nuoširdi mergina, kuriai dar viskas prieš akis. Svarbu, kad ji eitų teisingu keliu ir nenukryptų ten, kur nereikia. Labai ją sveikinu, palinkėjau nesižvalgyti atgal, o judėti tik į priekį, tuomet viskas seksis ir viską pasieks“, – šypteli pašnekovė.

Tikslas – kad klausytųsi

J.Jegorova pasakojo, kad jos tikslas turėti gerbėjų, kuriems ji patiktų tokia, kokia yra: tiek savo balsu, tiek išvaizda. Mergina įsitikinusi, kad apsimetinėti scenoje – ne vieta.

„Negaliu sakyti, kad labai lengva eiti muzikiniu keliu, tačiau tai nėra ir neįmanoma. Viskas priklauso nuo paties žmogaus. Galų gale nedaug šiuo metu „ant bangos“ esančių atlikėjų ar grupių pasižymi įspūdingais vokaliniais sugebėjimais, tačiau jie stengiasi save pateikti per kitokią prizmę: ar tai gražiau apsirengdami, ar dėmesį atkreipdami skandalais, ar didesnėmis iškirptėmis. Visi skirtingi, aš pati stengiuosi, kad žmonės mane mylėtų už mano dainavimą, kad jie ateitų manęs klausytis. Nieko nėra geriau, kai po koncerto prieina nepažįstamas žmogus ir sako, kad jame lankėsi pirmąkart, tačiau jam labai patiko mano paprastumas ir dainavimas“, – teigė Julija.

„Fotogenijų“ nuotr.
„Fotogenijų“ nuotr.

Anot jos, klausytojai jaučia, kuomet esi atviras ir nuoširdus, todėl ji pati tiki, kad eina teisingu keliu. „Žmonės vertina tai, kad jiems pasirodai toks, koks esi iš tikrųjų. Juk gal tau visai nesinori bėgioti po sceną apsinuoginusiai. Man tai tikrai ne, tų nuogybių ir grožybių pas mus ir taip labai daug, todėl smagu, kai atsiranda talentų, kurie turi ką parodyti savo vidumi. Aš pati nors ir lėtai, bet užtikrintai keliauju savo užsibrėžto tikslo link – užkariauti kuo daugiau klausytojų širdžių. Tikiuosi kada nors, kai būsiu senutė, galėsiu pasidžiaugti, kad žmonės vis dar eina į mano koncertus“, – šyptelėjo J.Jegorova.

„Fotogenijų“ nuotr.
„Fotogenijų“ nuotr.

 

Žmonės.lt