Naują fotosesiją pristatančios „Magnit“ merginos sulaukė klausimų apie krūtinių didinimą

„Magnit“ / Dariaus Gražio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-19 09:55
„Kokie gražūs Jūsų burbuliukai, panelės!“ – beveik per kiekvieną koncertą išgirstame tokius komentarus, – juokiasi „Magnit“ merginos ir dalijasi naujausia fotosesija bei video siužetu iš pasiruošimo.

„Naujieji drabužiai tapo mūsų vizitine kortele ir sukėlė nemažai diskusijų. Girdėjome, kad sklinda gandai, jog „Magnetukės“ pasididino krūtines. Kol kas tam nesiryžome, tačiau priimame tai kaip komplimentą“ ,– teigė merginos.

Truputis moteriškumo ir subtilaus seksualumo dar niekam nepakenkė – įsitikinusios atlikėjos.

Šis mūsų naujas įvaizdis labai patiko ir su mumis dirbančiai komandai: visažistei Rūtai Pakeltytei, „Grožio studijos Kristina“ meistrams, fotografui Dariui Gražiui. Dėkojame visai komandai, kuri su mumis dirbo, o taip pat „Mayrec“ už trumpą bei smagų video viso mūsų bendro darbo, kurį gali pamatyti žiūrovai.

„Pavasaris – metas, kada norisi atsinaujinti, daugiau šypsotis, atgimti iš naujo. Kadangi esame mylimos ir mylinčios, tai atsispindi ir mūsų darbuose bei dainose“,– teigia grupės „Magnit“ lyderė Kristina.

„Šiuo metu kartu su „Auksiniu“ Tauragės krašto choru labai atsakingai ruošiamės projekto „Chorų karų“ startui. Nors darbai spaudžia, stengiamės viską suspėti. Nepamirštame grupės veiklos – esame pilnos idėjų, kūrybos ir stengiamės viską įgyvendinti. Iš tiesų, juk kuo daugiau veiklos, tuo labiau viską spėjame. Ir nepaisant visko, turime laiko pasidžiaugti pavasariu!“,– pasakojo grupės merginos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai