Naują dainą „Šiurpuliukai“ pristačiusi Aistė Pilvelytė „Eurovizijoje“ dalyvautų tik su viena sąlyga

Aistė Pilvelytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-22 14:44
„Esu pragmatikė, manyje dažniausiai nugali ne jausmai, bet protas. Tačiau meilė – stipriausia varomoji jėga mūsų gyvenime“, – šypsosi naujausią dainą „Šiurpuliukai“ pristačiusi dainininkė Aistė Pilvelytė.

„Po lašą, po mažą, bėga teka, bėga, bėga ir teka... tarsi vanduo... bėga šiurpuliukai... tu visur viduje gyveni... skęstu tavo lūpose..., – Aistė tyliai šnabžda neseniai pristatytos dainos „Šiurpuliukai“ žodžius. – Taip, ji apie beprotišką meilę. Kai du žmonės tampa vieniu, kai kvėpuoja ir gyvena vienas kitu.“

„Alyvos“, „Europos vidury“ ir daugelio kitų hitų muzikos bei žodžių autorius Laimonas Žiulpa dainą „Šiurpuliukai“ parašė, kai jo sieloje bėgiojo šiurpuliukai.

„Jis išliejo savo jausmus, atvėrė širdį“, – apie ją sužavėjusios dainos autorių kalbėjo atlikėja A.Pilvelytė.

Kada pačiai Aistei kūnu ir siela bėgiojo šiurpuliukai iš meilės? A.Pilvelytė atvira: ji pragmatiška, viską apsvarsto, pasveria, o kovą jos sieloje dažniausiai laimi protas, bet ne jausmai. „Bet gal tie šiurpuliukai bėgioja... Nors, ne, nesakysiu“, – mįslingai šypsojosi A.Pilvelytė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Talentingo dainų autoriaus L.Žiulpos kūrinys „Šiurpuliukai“ – po ilgesnio laiko atlikta nauja Aistės daina. „Pagrindinį laiką skyriau ir skiriu šeimai, dukrai Ugnei. Ji, beje, viena pirmųjų išgirdo naują dainą ir jau kasdien niūniuoja „Šiurpuliukai“, – nusijuokė po nedidelės pauzės vėl aktyviai koncertuojanti A.Pilvelytė.

„Šiurpuliukai“ – pirmas Aistės žingsnis link naujojo albumo leidimo. Vasarą daugiausiai Palangoje, Klaipėdoje, Šventojoje daug koncertuojanti Aistė ketina išleisti jau trečiąjį savo albumą. „Juolab, kad Žiulpa man parašė dar vieną dainą“, – atviravo dainininkė.

Ar „Šiurpuliukai“ – ir savotiškas virpesys prieš kitų metų konkurso „Eurovizija“ atranką? „Galbūt, – paslaptingai šyptelėjo A.Pilvelytė, bet po akimirkos nukirto. – Tačiau tik tuomet, jei keisis laidos formatas ir kiekvienas dalyvaus su savo daina.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai