„Sisters on Wire“ – apie „X Faktorių“, Alaną Chošnau ir slaptą grupės narę

„Sisters On Wire“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Sisters on Wire“ vardas šiemet atsidūrė dviejų M.A.M.A muzikos apdovanojimų nominantų sąraše. „Metų proveržio“ ir geriausios „Metų roko grupės“ apdovanojimus pretenduojanti laimėti trijulė kol kas ir patys nelabai gali patikėti, kad jau sausio 27-ąją jiems gali tekti lipti į „Žalgirio“ arenos sceną atsiimti garbingų įvertinimų. Tačiau teikti juos tikrai yra už ką!

Jau šį šeštadienį, gruodžio 17 dieną, grupė ruošia pasirodymą Vilniaus bare „Liverpool“. Čia „Sisters on Wire“ miniai gerbėjų pristatys savo debiutinį albumą „Never Turn The Lights Off“.

Grupės lyderis Olegas Jerochin prasitarė: koncertas žada būti neeilinis ne tik dėl čia susirinksiančios smagios kompanijos, bet ir dėl savo muzikinės programos – grupė sugros ne vieną naują dainą, kuri baro erdvėje suskambės visiškai kitaip.

Po 2014 metais susibūrusios „Sisters on Wire“ vardu slepiasi smagus trio – vokalistas, klavišininkas ir gitaristas Olegas, gitaristas Filas Gusev ir būgnininkas Marius Oršauskas. Tačiau mažai kas žino, jog tuomet muziką kurti nusprendę vaikinai repetuoti ėmė... nuotoliniu būdu. Prieš porą metų visi jie buvo išsibarstę po skirtingus miestus – gyveno Londone, Vilniuje ir Šiauliuose, tačiau tai atstumas nesutrukdė ne tik bendrauti, bet ir kurti.

Kaip pasakoja Olegas, tuomet kiekvienas turėjo miniaparatūrą, įrašydavo savo dainos versiją ir persiųsdavo kitam, kitas kažkuo papildydavo ir vėl pasidalindavo įrašu. „Repetavo atvirkščiai, nei tą daro daugelis grupių. Kiti dažnai pirmiausia turi daina, o tada repetuoja, mūsų atveju viskas vyko priešingai. Norėjau ir pats išvykti pas Filą į Londoną, tačiau galiausiai ne tik aš nusprendžiau likti Lietuvoje, bet ir jis pats sugrįžo“, – prisimena jis.

Šiandien scenoje kartu su vyrišku kolektyvu pasirodo ir mergina. Ji, kaip muzikantai juokauja, kol kas slapta grupės narė, projekte „X Faktorius“ išgarsėjusi grupės „Original Copy“ narė Ieva Ščerbinskaitė.

„Pradžioje ji dainavo kaip svečias, kartu atlikome porą dainų, vėliau buvo pritariančioji vokalistė, o dabar – groja klavišiniais, dainuoja ir mes suprantam, kad be jos jau kai kurios dainos nebeįsivaizduojamos“, – sako Olegas.

Su Ieva „Sisters on Wire“ pažintis taip pat užsimezgė „X Faktoriuje“. Olegas muzikiniame televizijos projekte skaičiuoja jau ketvirtą sezoną, čia jis dirba muzikos prodiuseriu, kurias aranžuotes jauniems atlikėjams. „Viskas prasidėjo nuo projekto „Dangus“. Tuomet susipažinom su Samu, ėmėm dirbti kartu, o dabar dirbu su jo projekte koordinuojamomis grupėmis. „Original Copy“ buvo viena jų, taip ir su ieva susidraugavome“, – pasakojo.

Nors savo muzikinės karjeros pradžia Olegas vadina darbą su Alanu Chošnau. Kai šis darė solo karjerą, Olegui tebuvo 17 metų, tačiau jis buvo „Naktinių personų“ lyderio gitaristas. „Iki šiol prisimenu, kaip kaskart turėdavau problemų dėl amžiaus, kai koncertuodavome klubuose. Manęs, kaip 17-mečio, nenorėdavo įleisti, o Alanas visuomet užtardavo sakydamas, kad mes čia šį vakarą grosime“, – šiandien linksmai muzikinio kelio pradžią prisimena „Sisters On Wire“ lyderis.

Ir nors grupės muzika neretai priskiriama rokui, patys savęs jie rokeriais nevadina. Pasak jų, tai indie popmuzika, kurioje didelis dėmesys skiriamas ir gitarų skambesiui.

Skaitykite daugiau