Naują dainą pristatantis Ruslanas Kirilkinas: „Beprasmės linksmybės vos nesugriovė mano gyvenimo“

Ruslanas Kirilkinas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-02 18:55
Pastarąjį pusmetį daugiau laiko užsienyje nei Lietuvoje praleidęs, tačiau savo gerbėjų muzikiniais pasirodymais nenustojęs džiuginti dainininkas Ruslanas Kirilkinas grįžta į didžiąją sceną naujomis spalvomis – pristato ką tik studijoje įrašytą dainą „Lietaus ženklai“.

„Kaip surasti tai, kas lieka tikra?“ – savo dainoje klausia Ruslanas. Ir čia pat atskleidžia, kad praeities klaidos, kai atsakymų net į paprasčiausius klausimus ieškojo iš rankos nepaleisdamas alkoholio taurelės, ir dėl to net prarado artimiausių draugų pasitikėjimą, privertė iš naujo pažvelgti į savo gyvenimą.

„Svarbiausia – laiku atsitiesti, ne tik pačiam, bet ir padėti tokiems patiems kitiems, esantiems šalia – niekas, tik mes patys galime reguliuoti savo gyvenimo vairą, – šiandien sako Ruslanas. – Žinau, padariau daug klaidų, žinau, ne kartą sulaužiau duotus savo pažadus, bet žinau ir tai, kad šis nuopolis padėjo pakeisti mano gyvenimą. Alkoholis dar niekam neatnešė laimės, neišgelbėjo nuo supančių problemų. Problemų, kurios kartais ir kildavo tik dėl pasirinkto lengvabūdiško gyvenimo kelio. Ir nenoro jį keisti.“

Beprasmių linksmybių atsisakęs R.Kirilkinas neslepia, kad jam atsitiesti padėjo darbas įrašų studijoje.

„Pasijutau lyg iš naujo atgimęs – mane supo tik tai, kas miela širdžiai, man naujų kūrinių atsiradimas – lyg naujos gyvybės gimimas“, – sako jis.

Daina „Lietaus ženklai“ – apie iš naujo atrastą Ruslano gyvenimą ir juodąjį periodą, kai pats geriausias laikas subyrėjo lyg smėlio bokštai.

„Visos mano dainos – lyg iš knygos išplėšti lapai, – sako R. Kirilkinas. – Lapai, kuriuose surašyta nepagražinta tiesa apie mano gyvenimą, mano jausmus, svajones ir tai, ko dar neišdrįstu garsiai pasakyti. Bet tikiu, kad pasakysiu.“

Dainos „Lietaus ženklai“ muzikos autorius – Kristupas Bubnelis, dainai žodžius sukūrė Jonas Algirdas Talandis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai