Naują dainą pristatanti Mia: „Aš esu daugiau nei mano vyro „žygdarbiai“

Vilija Pilibaitytė-Mia / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-05 15:13
Po sudėtingo periodo asmeniniame gyvenime atsitiesianti dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia savo gerbėjams pristato naują kūrinį „Geriausia diena“.

Po dvejų metų pertraukos Mia į muzikos pasaulį grįžta pakeitusi stilių ir netrukus žada pristatyti ir savo naują albumą.

„Pirmiausia aš esu dainininkė, – sako Mia ir priduria, – Labai gaila, kad pastaruoju metu apie mane kalbama tik per mano asmeninio gyvenimo prizmę. Aš esu daugiau negu mano vyro „žygdarbiai“ ir panašiai. Aišku, daugiausia kalta esu pati, nes pastaruosius porą metų užsiiminėjau visokiais pašaliniais darbais, o ne muzika. Jūs neįsivaizduojat kiek visko manyje prisikaupė per tą laiką.“

Mia pastaruoju metu išgyvena ne patį lengviausią laikotarpį. Dar praėjusią savaitę atlikėja prasitarė, kad Druskininkuose esantis restoranas „Pepe“ nebepriklauso jai. Anot Mios, jau kurį laiką jos ir po padidinamuoju stiklu atsidūrusios maitinimo įstaigos esą niekas nebesieja.

Pokyčiai vyksta ir jos asmeniniame gyvenime. Birželio 3-iąją paminėjusi pirmąsias vestuvių su Nerijumi Antanavičiumi metines prieš kelias savaites ji viešai pranešė apie pasikeitusį asmeninių santykių statusą. Pora nebėra įsipareigoję vienas kitam.

Visi šie įvykiai supurtė atlikėją ir išvertė iš pusiausvyros, prieš kelias dienas ji socialiniame tinkle išplatino žinutę, kurioje neslėpė nusivylimo žmonėmis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nusivylusi Mia: „Supratau, kad draugai mano gyvenime yra visai kiti žmonės, nei aš maniau“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Žmonės.lt