Naują dainą Donatas Čižauskas parašė žmonai: „Atrodžiau nerimtas ir nepatikimas“

Donato Čižausko ir Ievos Šakinytės vestuvės / Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-06 11:39
Grupės „2 Donatai“ nariams šis laikotarpis išties intensyvus. Praėjusiais metais pradėję koncertinį turą po Lietuvą, balsingieji grupės nariai Karolis Akulavičius ir Donatas Čižauskas tęsia pradėtą darbą ir ruošiasi aplankyti dar keletą Lietuvos miestų.

Savo gerbėjams grupė „2 Donatai“ turi ir dar vieną džiugią naujieną – šį kartą grupė pristato naująją savo dainą „Na, o kaip dabar“, kurią D.Čižauskas parašė savo žmonai Ievai. Kūrinys pirmą kartą turėjo nuskambėti per poros vestuves, tačiau dėl intensyvaus grafiko darbai šiek tiek užsitęsė.

„Ši daina – apie tai, kas įvyko per visą mūsų su Ieva bendravimo laikotarpį iki vestuvių“, – pasakojo D.Čižauskas. Vestuvių muzikantų įvaizdis dažnai apipintas įvairiais gandais, tad dainininkui teko pasistengti, jog galėtų jo atsikratyti. „Atrodžiau nerimtas ir nepatikimas, Ieva galvojo, kad man galvoje vien tik merginos ir vakarėliai“, – teigė grupės „2 Donatai“ narys.

Vis dėl to, apie lengvabūdišką gyvenimą sklindantys gandai poros santykių nesugadino – Donatas galiausiai įrodė, jog yra visiškai kitoks ir rugsėjo mėnesį sumainė aukso žiedus su savo išrinktąja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Dainos „Na, o kaip dabar“ pavadinimas atspindi ir naująjį Donato gyvenimo etapą – dabar atlikėjas dalyvauja įvairiuose televiziniuose projektuose, todėl tarp koncertų tenka daug laiko skirti repeticijoms ir pasiruošimui. Paklaustas, kaip į tokį užimtą grafiką reaguoja jo žmona, dainininkas teigė, jog jo išrinktoji puikiai supranta, jog visa tai – darbas, o pats Donatas kiekvieną laisvą minutę stengiasi praleisti namuose su šeima.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai