Naują dainą „Rytoj“ pristatantis Donatas Blanka: „Nuolat ieškau savojo skambesio“

Donatas Blanka/Dovydo Sipario nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-19 12:12
Atlikėjas Donatas Blanka pristato lengvą, romantišką dainą „Rytoj“.

„Naujoji daina – apie akimirką, kai susitinka du įsimylėjėliai ir įvyksta tai, kas turi įvykti. Šis kūrinys man pačiam teikia neįtikėtino lengvumo pojūtį. Dainuodamas ją, iškart matau šokančius žmones, išsilaisvinusius nuo savo minčių, įsipareigojimų ir įsitikinimų. Ore sklando tik laisvė ir meilė. Manau, ši daina skirta tiems, kurių širdyse šiuo metu visiška vasara ir atostogos“, – mintimis dalijasi Donatas.

Nors atlikėjas sako, kad kūrybinis procesas užtrunka, tačiau džiaugiasi vis labiau aiškėjančia jo muzikine kryptimi. „Nuolat ieškau savojo skambesio, tad su prodiuseriu Pauliumi Jasiūnu daug eksperimentuojame. Tie ieškojimai mane žavi ir padeda išsigryninti. Šiuo metu man patinka synthpop skambesys, tačiau eksperimentai tikrai nesibaigė“, – pasakoja Donatas.

Muzikantas džiaugiasi, kad šiemet baigė muzikos pedagogikos magistro studijas. „Pučiu dulkes nuo kostiumo ir už kelių dienų keliausiu atsiimti diplomo. Esu baigęs ekonomiką, bet tik dabar įgyvendinau seną svajonę – savo studijomis sujungiau tai, kas mane lydi visą gyvenimą – muziką, pedagogiką ir mindfulness. Tad muzikos ir sąmoningumo mano gyvenime – dar daugiau“, – energingai pasakoja muzikantas. Ir kviečia pasiklausyti naujosios jo dainos „Rytoj“. 

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai