Naują albumą ruošiantys postrokeriai „Music InWallved“ kviečia į nemokamą koncertą Vilniaus centre

„Music InWallved“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietuvoje postroko muzikos nėra daug, tačiau tie, kurie ją kurią – daro tai profesionaliai. Prieš penkerius metus susikūręs šešių vaikinų kolektyvas „Music InWallved“ šiandien jau dėlioja paskutinius naujo albumo štrichus. Vėlyvą rudenį po dvejų metų pertraukos pasirodys antras jų studijinis darbas, kuriame skambės dešimt naujų kūrinių.

Tačiau kol „Music InWallved“ dar varsto įrašų studijos duris, savo gerbėjus kviečia susipažinti su nauja, būsimam albumui dedikuota programa. Ketvirtadienį nuo 19 val. sostinės Vinco Kudirkos aikštėje muzikantai ruošia nemokamą gyvo garso pasirodymą.

„Labai kviečiame visus ateiti ir išgirsti mus savo ausimis gyvai. Jūs tikrai pamėgsite postroką! Ne vienerius metus buvome „Gatvės muzikos dienos“ dalyviai. Grodami gatvėse, miesto aikštėse stebėjome praeivių reakcijas: tiek daug žmonių sustodavo, tardavo kokį gerą žodį – tai pats didžiausias įvertinimas. Džiaugiamės, kad postroką tokiu būdu atranda ir tie, kurie įprastai tokios muzikos neklauso, ją pamėgsta tiek jaunimas, tiek vyresnio amžiaus publika“, – sakė grupės narys, gitaristas Vitalijus.

„Music InWallved“ koncertuoti V.Kudirkos aikštėje pasirinko ne šiaip sau. Pasak jų, judri vieta mieste centre – puikus sprendimas siekiant leisti kuo daugiau žmonių išgirsti apie save.

Šiandien grupę sudaro šeši nariai: būgnininkas Aleksandras, klavišininkas Edgaras, gitaristai Dmitrijus, Jevgenijus ir Vitalijus, bosinės gitaros virtuozas Antonas. Vaikinai patys juokauja, kad grupė nuolat plečiasi – dar pradėję groti trise vėliau prijungė dar du muzikantus, o šiandien į sceną lipa šešiese.

„Music InWallved“ favoritų sąraše – tokios grupės kaip „Explosions In The Sky“, „Mogwai“, „Sigur Ros“ ar „God Is An Astronaut“, jų pačių repertuare skamba tik instrumentinė muzika. „Bandėme prijungti ir vokalą, tačiau galiausiai supratome, kad be žodžių pasakome daugiau. Arba bent jau ne mažiau, nei kurdami tik instrumentinę muziką. Mėgstame atmosferinę muziką, o tam žodžių nereikia“, – pasakojo Vitalijus.

„Music InWallved“ / Asmeninio albumo nuotr.

Pasirinktą žanrą iliustruoja ir neretai grupės vizualikoje naudojamas Mėnulis, įvairios planetos – postrokas neretai siejamas su atmosfera, kosmosu, žvaigždėmis. „Niekuomet nekūrėme tik tam, kad taptume populiarūs. Tiesiog darome tai, kas patinka mums patiems ir džiaugiamės, kad Lietuvoje vis daugiau žmonių susižavi postroku“, – sakė Vitalijus.

Į begalines erdves panardinančios muzikos „Music InWallved“ gyvai kviečia pasiklausyti ketvirtadienio vakarą. Vėliau grupė vyks koncertuoti į Latviją, Rygoje jų laukia pasirodymas miesto šventėje.

Skaitykite daugiau