Nauja „Le SLAP“ fotosesija – paslaptingame Londono viešbutyje, saugančiame garsenybių paslaptis 

„Le SLAP“ įvaizdinė fotosesija/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-13 17:41
Naujausia lietuvių įkurto mados ženklo „Le SLAP“ įvaizdinė fotosesija vyko Londone, viename pirmųjų butikinių viešbučių pasaulyje – „Blakes Hotel“, pastatyto dar 1970-aisiais metais. Viešbučio interjerą kūrė Anouska Hempel, sėkminga aktorė, Džeimso Bondo filmuose įkūnijusi jo merginą, o dabar – tarptautinio pripažinimo sulaukusi interjero dizainerė, mėgstanti teatrališką, dažnai tamsų, o kartais minimalistinį interjerą.

Anouska interjerą kūrė ir mados namų „Louis Vuitton“ ir „Van Cleef and Arpels“ parduotuvėms – jos dizaino braižas atveria duris tarsi į naują, dar nepažintą pasaulį. 

Gal todėl „Blakes“ viešbutyje pamatysite vaikštančius įžymius žmones: karališkoji šeima, Kate Moss, Gwyneth Paltrow ar Sarah Ferguson yra reguliarūs viešbučio svečiai. Įžymūs asmenys šią vietą mėgsta ir todėl, jog pats viešbutis saugo klientų privatumą: fotografuoti ir nešiotis fotokameras bendrose viešbučio erdvėse – draudžiama. Viešbučio darbuotojams taip pat galioja griežtos taisyklės: jei darbuotojas praneša žurnalistams, kad viešbutyje vieši įžymybės, jis netenka savo darbo vietos.

„Le SLAP“ fotosesija vyko „CORFU SUITE“ kambaryje, viename iš prabangiausių liukso tipo viešbučio kambarių, kuris puikiai tiko fotosesijos idėjai – parodyti pašėlusią, londonietišką dvasią. „Le SLAP“ pavadinimas, sudėtas iš dviejų žodžių – angliško „SLAP“ (liet. antausis), atspindinčio pašėlusią Londono estetiką, ir prancūziško priedėlio „Le“, simbolizuojančio prancūzišką kokybę.

Todėl ir fotosesijai pasirinktas kambarys, kuris buvo kurtas derinant tamsias, Londono įkvėptas interjero detales su prancūzišku „prieskoniu“. Įvaizdinei fotosesijai pasirinkta komanda išties stipri – ją sudaro Londono mados pasaulyje besisukantys profesionalai. Fotografas Vitalij Sidorovic, dirbęs su mados ženklu „Manolo BLAHNIK“, garsiu Londono prabangos prekių tinklu „Selfridges“ ir fotografavęs Londono mados savaites, pasakoja: „Norėjome sukurti iliuziją tarsi kažkas būtų įėjęs į viešbučio kambarį ir užklupęs merginą, todėl ir šviesą kūriau su „blitso“ efektu. Fotografuoti pradėjome 5 val. Ryto – nors fotosesija vyko viduje, rytinė saulė, sklindanti pro langus, pridėjo didelę dalį šviesos, kurios reikėjo efektui sukurti.“

Fotosesijos veidu buvo pasirinktas modelis Vanessa David, kuri įkūnijo merginą viešbučio kambaryje, kuri žino, kad jos niekas nemato ir elgiasi drąsiai, gal net šiek tiek pakvaišusiai. Vanessa – profesionalus modelis, puošęs „Elle“, „Vice“ ir „Pop Magazine“ žurnalų puslapius. „Su Vanessa dirbti buvo puiku – ji buvo atsipalaidavusi, klausėsi muzikos, šoko, nebijojo atsipalaiduoti ir atviros, nuogą kūną pabrėžiančios nuotraukos – tai jai natūrali darbo dalis“, – pasakoja Vaida Vaičiulienė, „Le SLAP“ bendraįkūrėja.

O modelio makiažu rūpinosi Andrew Denton, kiekvienam įvaizdžiui kūręs po atskirą makiažo variaciją – tam prireikė daugiau nei 2 valandų darbo. Šia fotosesija „Le SLAP“ nori padrąsinti moteris būti savimi, pasitikėti ir dažniau elgtis lyg jos būtų vienos ir išlaisvintų savo tikrąjį grožį ir pasitikėjimą.

Temos:
Stilius Mada

Naujausi straipsniai