Natūralūs plaukų dažai – toms, kurios rūpinasi savo grožiu ir sveikata

Plaukai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-13 16:18
Moters plaukai – tai didžiausia jos puošmena, kuri reikalauja nemažai priežiūros, ypač dabar, kuomet beveik visos, norėdamos paslėpti žilus plaukus, paryškinti esamą spalvą, o galbūt išsiskirti iš minios, ryškia ir nauja unikalia spalva dažo plaukus.

Deja, renkantis dažus, reikia būti atsargiai, nes daugelio iš jų sudėtyje daug cheminių kenksmingų medžiagų, kurios kenkia plaukams, nes ardo jo struktūrą.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis plaukų dažus? Svarbiausia perskaityti sudėtį ir rinktis tokius dažus, kuriuose nebūtų amoniako, parabenų, parafenilenediamino (PPD), rezorcino, SLS, SLES, nes dėl šių

Svarbiausia perskaityti sudėtį ir rinktis tokius dažus, kuriuose nebūtų amoniako, parabenų, parafenilenediamino (PPD), rezorcino, SLS, SLES.

medžiagų plaukai praranda natūralią apsaugą ir yra lengviau pažeidžiami aplinkos poveikio, džiovintuvo ar tiesintuvo karščio. Be to, šios cheminės medžiagos kenkia ne tik plaukui, bet ir visam organizmui, sukeldamos nepageidaujamas alergines reakcijas.

Jei dažote žilus plaukus, turėtumėte žinoti, kad visiškai natūralių dažų, kurie turėtų plačią spalvų gamą, dar nėra sukurta. O neįvykus oksidaciniam procesui, plaukai tiesiog nepakeistų spalvos. Taigi naudinga ieškoti dažų, kuriuose kenksmingų medžiagų būtų kiek įmanoma mažiau ir kurie nesukeltų odos niežėjimo, plaukų slinkimo ar alergijos.

Net 70 proc. natūralūs!

Martis Respect dažai yra 70 proc. natūralūs. Dažuose nėra amoniako ir visų kitų jau minėtų kenksmingų medžiagų. Dėl sudėtyje esančių augalinių kviečių gemalų, medetkų ir dilgėlių ekstrakto šie dažai plaukus tausoja, suteikia gyvybingumo. Visiškai nudažo žilus plaukus ir jų nepažeidžia.

Kokia sudėtis? Į dažų sudėtį įeina spalvos blokatorius, todėl spalva nekinta, plaukai nepažeidžiami net per ilgai išlaikius dažus ant plaukų (tuo priemonė prilygsta profesionaliems plaukų dažams). Galima naudoti ir plaukų slinkimo metu, yra saugūs ir nėščioms moterims. Dažai nebandyti su gyvūnais ir nekenkia aplinkai.

Martis Respect plaukų dažuose nėra amoniako, todėl šie dažai neturi nemalonaus kvėpavimo takus dirginančio kvapo. Juos lengva nuvalyti nuo odos. Tad jei pasirinksite ryškią spalvą, nereikės keletą dienų vargti bandant pašalinti dažus nuo kaktos ar ausų.

Beje, Martis Respect kiekvienai plaukų dažų spalvai naudoja skirtingą minimalų efektyvų kiekį vandenilio peroksido. Jo naudojama tik tiek, kiek reikia nublukinti spalvai. Jei plaukai šviesinami, jo reikia daugiau, jei tamsinami – mažiau.

„Martis Respect“ plaukų dažai
„Martis Respect“ plaukų dažai

Dažai užtikrina trigubą efektą:

  1. maitina ir apsaugo plaukus;
  2. aktyviai gerina jų struktūrą;
  3. keičia spalvą, kuri išlieka ilgai. Dažai neturi nemalonaus kvapo, atsparūs saulei ir jūros vandeniui.

Rezultatas – žvilgantys ir natūraliai atrodantys plaukai!

Ne tik nudažo, bet ir apsaugo

Ilgiau naudojant šiuos dažus, akivaizdžiai pagerėja plauko struktūra, puikiai nudažomi žili plaukai. Nekenkia nei jums, nei aplinkai, nes dažuose yra augalinių kviečių gemalų, medetkų ir dilgėlių ekstraktų, kurie dažo, maitina, regeneruoja ir saugo plauką nuo išorinių veiksnių. Plaukai po dažymo atrodo natūraliai ir žvilga.

Net 27 spalvų paletė

Plaukų dažų „Martis Respect“ paletė
Plaukų dažų „Martis Respect“ paletė

Plati ilgalaikių dažų, puikiai dažančių žilus plaukus, spalvų paletė tiks įvairiausių norų turinčiai klientei. Kiekviena, net įnoringiausia moteris išsirinks sau tinkantį atspalvį, nes yra net 27 Martis Respect plaukų dažų atspalviai.

Jei dar neturite žilų plaukų, bet norite paryškinti natūralią spalvą arba pagyvinti plauko spalvą, suteikti kitokį atspalvį, jūs galite jį pasiekti sumaišydamos kelias spalvas tarpusavyje. Nepažeisdamos plauko išgausite unikalią spalvą.

Taigi dažykime plaukus saugiai, puoselėdamos ir nekenkdamos jiems. Tuomet jie žvilgės, bus sveiki ir gražūs bei trauks kiekvieno akį.

Žiūrėkite vaizdo pamokėlę, kaip išsirinkti tinkamus plaukų dažus.

Natūralius plaukų dažus „Martis Respect“ galite įsigyti www.juara.lt

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai