Natūralios priemonės nuo lūpų patamsėjimo

Lūpos / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-20 19:00
Kiekviena moteris svajoja apie minkštas, putlias, rausvas it avietės lūpas, nes tai tikras moteriškumo simbolis.

Tačiau ne visos gali džiaugtis šia gamtos dovana. Dažną moterį, ir nebūtinai pagyvenusią, vargina lūpų patamsėjimas. Taip atsitinka dėl pigmentacijos, drėgmės trūkumo organizme, per didelio kavos vartojimo, rūkymo, saulės spindulių poveikio, tam tikrų vitaminų trūkumo.

Kaip galima išspręsti šią problemą?

Nebūtina skubėti pas estetinės chirurgijos specialistą ar apsiginkluoti brangiomis kosmetinėmis priemonėmis. Siūlome išbandyti tris paprastus ir nebrangius būdus, kuriuos galėsite įgyvendinti namų sąlygomis.

• Medus ir citrinų sultys

Lygiomis dalimis sumaišykite medų ir citrinų sultis. Gautą priemonę užtepkite ant lūpų ir palikite valandai. Viską nuvalykite sausa servetėle ir patepkite lūpas drėkinamuoju balzamu. Medus ir citrinų sultys grąžina lūpoms sveiką, rožinį atspalvį. Beje, gautą mišinį galite laikyti šaldytuve 7 dienas.

• Burokėliai

Burokėliai puikiai pašviesina patamsėjusias lūpas. Juk ir anksčiau merginos vietoj lūpdažio naudodavo šią daržovę. Kodėl gi nepabandžius ir jums? Paimkite gabalėlį burokėlio ir švelniai juo masažuokite lūpas. Galite daryti taip dažnai, kaip tik norite, o geriausia tai daryti kasdien. Jau po kelių dienų turėtumėte pastebėti, kad lūpos tapo žymiai šviesenės ir švelnesnės.

Taip pat skaitykite: Putlesnės lūpos akimirksniu. Ar tikrai?

• Agurkų sultys

Supjaustykite šiek tiek agurkų, sutrinkite elektriniu trintuvu ir iš gautos masės išspauskite sultis. Kiekvieną dieną tepkite lūpas agurkų sultimis ir jau po kelių savaičių pamatysite akivaizdų skirtumą.

Sužinokite daugiau, sekdami naujienas „Facebooke“!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama