Natūralios graikiškos kosmetikos kūrėjas I.Skrafnakis: „Tai sustiprina ir padeda jaustis jaunais“

„Evergetikon“ kosmetikos linijos įkūrėjas Ioannis Skrafnakis
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-02-03 08:02
Nauja kūno ir veido priežiūros produktų linija gimė Kretos salos kaime šalia Knoso (Knossos) rūmų, vadinamų Skalani. Žmonės ten kartų kartomis visą gyvenimą rinko žoleles, medų bei alyvuoges ir gyveno darniai su gamta, imdami iš jos tik tai, kas geriausia bei labiausiai tinka jų sveikatai. Vietiniai nuo pat vaikystės žino, kaip pasinaudoti tuo, kas visai šalia, lengvai pasiekiama ir gali puoselėti grožį.

Nuo praėjusio rudens išskirtinių Egėjo jūros regiono natūralių kūno priežiūros produktų galima įsigyti ir Lietuvoje. Oficialus „Evergetikon“  platintojas – www.evergetikon.lt

„Evergetikon“ kosmetikos linijos įkūrėjas Ioannis Skrafnakis, baigęs vidurinę mokyklą Kretoje, mokėsi Atėnuose, Sveikatos apsaugos ministerijos remiamame koledže. 

„Mano studijų kryptis buvo prevencinė medicina ir teisingas medžiagų sterilizavimas. 17 metų dirbau Herakliono universitetinėje ligoninėje. Žmona yra įgijusi universitetinį išsilavinimą. Specializacija – kosmetikos gamyba iš natūralių žaliavų, eterinių aliejų ir vaistinių augalų  bei gamybos kontrolė.

2007 metais kartu pradėjome „Evergetikon“ kosmetikos istoriją. Pavadinimas reiškia – gamtos dovana. Mūsų vizija turi dvi pagrindines ašis: pagarba turtingos ir unikalios Graikijos gamtos biologinės įvairovės vystymuisi ir antra – holistinis požiūris į sveikatą ir grožį. Manome, kad turėtume ir toliau žavėtis vidinio bei išorinio grožio visuma ir darna. Senovės graikų grožis buvo susijęs su išvaizda, taip pat sveikata, gera nuotaika ir kiekvieno žmogaus morale.

Mūsų vertybės yra pagrindiniai Hipokrato – šiuolaikinės medicinos tėvo – principai: geriau apsauga, prevencija, švietimas, o ne gydymas. Norime pabrėžti gamtos profilaktinį vaidmenį. Laikomės nuostatos, jog natūralumas visada dominuoja. Beje, tai yra vertybės, kurias šiuolaikinė medicina pagrindė nuolatiniais tyrimais“, – pasakoja išskirtinės graikiškos kosmetikos kūrėjas. 

Tik šiame žemės kampelyje, apsuptame Egėjo, Kretos, Libijos ir Jonijos jūrų, vyraujantis saulės intensyvumas bei stulbinamai švari gamta augalų ekstraktams suteikia unikalių gydomųjų savybių. O „Evergetikon“ komanda nuo pat veiklos pradžios tik siekia apjungti žmogui naudingų natūralių produktų jėgą su mokslo pasiekimais. Aistringai ieškoma sprendimų, kurie būtų maksimaliai veiksmingi veidui, kūnui ir plaukams, suteiktų harmoniją, paliečiančią net žmogaus sielą. Aukščiausios kokybės kosmetika odos priežiūrai ir gydymui gaminama tik iš saloje aptinkamos augmenijos.

„To pavyzdys paprastas – juk neįmanoma būtų nusiprausti aliejumi ir vandeniu. O iš mūsų aliejų, sumaišytų su kitais produktais, gaunamas skystas ar kietas muilas puikiai naudojamas prausimuisi. Mes jį gaminame iš maisto gamybai naudojamo aliejaus, kuris išgaunamas šaltuoju metodu, kad karštis nepakeistų sudėties.

Tokiu būdu gauname prabangų valiklį, kuris giliai drėkina ir atstato odą. Eteriniai aliejai, pagaminti taip pat naudojant šaltąjį metodą, yra stiprios ir skvarbios natūralios medžiagos, saugo ne tik odos paviršių, bet ir gilesnius jos sluoksnius. „Evergetikon“ alyvuogių giraitės auginamos be trąšų ar pesticidų. Mūsų aliejuose gausu vitaminų ir polifenolių, kurie išgauna veido spalvą bei prideda jam sveikatos.

Vitaminas E skatina elastino ir kolageno kūrimąsi, jis minkština, drėkina bei kovoja su sausumu. Aišku, kad pats alyvuogių aliejus turi absorbcijos problemų ir riebumą, tačiau, kai jis yra visumos dalis, labai efektyviai veikia odą. Kai prisijaukiname gamtą, tai suteikia mums pusiausvyrą, tai sustiprina bei padeda jaustis jaunais ir sveikais“, – teigia I.Skrafnakis.

„Evergetikon“ kosmetikos linijos įkūrėjas Ioannis Skrafnakis
„Evergetikon“ kosmetikos linijos įkūrėjas Ioannis Skrafnakis

Dar vienas „Evergetikon“ produkcijoje reikšmingas ingredientas – bičių gaminamas vaškas. Šių vabzdžių pasauliui būdinga pusiausvyra, harmonija ir tvirta struktūra. Visi žinome apie didelę jų produktų biologinę vertę, taip pat apie unikalų ir svarbų bičių vaidmenį aplinkai.

Aukštos kokybės vaškas, kuris naudojamas kosmetikos gaminiuose, savyje turi šiek tiek maloniai kvepiančio propolio. Šios medžiagos sudėtyje užtektinai natūralių antiseptinių, priešuždegiminių savybių turinčių junginių – ne tik gydo, bet ir saugo nuo drėgmės praradimo. Visa tai tinkamomis proporcijomis – idealiai padeda išsaugoti grožį.

„Evergetikon“
„Evergetikon“

„Savo veikloje siekiame tvaraus ir perspektyvaus vystymosi, kuris tenkintų mūsų dabartinius poreikius, bet tuo pačiu užtikrintų, kad nepadarytume jokios žalos gamtai nei dabar, nei ateityje. Šiais laikais turime mokslinių žinių, kad dėka įkvėpimo ir naujovių galėtume sustiprinti gamtos gydomąją ir apsauginę galias, nedarydami jokios neigiamos įtakos aplinkai ir panašiai. Tai suteikia mūsų produktams išskirtinumo ir skatina mus tobulėti.

Mus žavi natūralumas. Vertiname iššūkį – maksimali, 100 procentų, pusiausvyra tarp natūralios sudėties, be sintetinių ar kitų ingredientų, kurie turi nepageidaujamo poveikio. Bekompromisio efektyvumo ir kokybės siekiame tik išskirtinai ekologiškais būdais. Dėl šios priežasties mes sukūrėme gamybos metodus bei derinius, kurie nekeičia ingredientų ir tam nenaudojame jokių konservantų. Mūsų kosmetikoje nėra vandens, kurį reikia konservuoti. Visos medžiagos ir elementai yra natūralūs, o produkcijos galiojimo laikas ilgesnis nei dveji metai. Galutinis produktas yra stiklo pakuotėje, kuri jį dar labiau apsaugo“, – sako I.Skrafnakis.

„Evergetikon“ kosmetikoje aptinkami nuo senų laukų žinomi tradiciniai eteriniai aliejai yra 70 kartų stipresni už augalus, iš kurių jie išgaunami. Daugelio žmonių jie naudojami kambario kvapams, masažams, vonioms ir kitur, tačiau norint teisingai paruošti, būtina turėti daug mokslinių žinių. „Evergetikon“ planuose – sukurti saugius  eterinių aliejų produktus, kurie iš tiesų būtų skirti sveikatos stiprinimui ir procedūroms. 

Produktai, kurie gali jums patikti:

„Natūralūs muilai evergetikon.lt“
„Natūralūs muilai evergetikon.lt“
„Aromaterapiniai kūno aliejai evergetikon.lt“
„Aromaterapiniai kūno aliejai evergetikon.lt“
„Kūno masažiniai aliejai evergetikon.lt“
„Kūno masažiniai aliejai evergetikon.lt“
„Veido odos priežiūra evergetikon.lt“
„Veido odos priežiūra evergetikon.lt“
„Veido serumai su hialuronu evergetikon.lt“
„Veido serumai su hialuronu evergetikon.lt“
„Natūralūs šampūnai evergetikon.lt“
„Natūralūs šampūnai evergetikon.lt“
„Plaukų priežiūra evergetikon.t“
„Plaukų priežiūra evergetikon.t“
„Spuoguotos odos priežiūra evergetikon.lt“
„Spuoguotos odos priežiūra evergetikon.lt“
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai