Nathalie Sanschagrin ir Dainius Zubrus: „Per tiek metų išgyvenome visko – abu esame labai užsispyrę“

Dainius Zubrus su žmona
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-16 12:00
Mėnesį su žmona modeliu Nathalie SANSCHAGRIN (44) ir vaikais Tomu (15) bei Emma (11) tėvynėje praleidęs ir su Lietuvos ledo ritulio rinktine iškovojęs auksą vienas garsiausių šalies ledo ritulininkų Dainius ZUBRUS (39) užtikrino, kad tai nereiškia, jog grįžta į sportą. Karjera baigta prieš porą metų, ir jam dėl to visai neliūdna. „Jau noriu daugiau laiko praleisi su šeima“, – prisipažįsta.

Pasibaigus svaiginančiai karjerai, Dainius jaučiasi nusipelnęs poilsio. Tačiau sako nesantis iš tų, kurie guli lovoje ir žiūri į lubas. Visada yra kuo nors užsiėmęs: ką nors dažo, tvarko, jei ką nors reikia sutaisyti – žmona meistro kviesti neskuba. Nuobodžiauti neleidžia ir draugai – kviečia medžioti, žvejoti, į Kanadą sniego motociklais pavarinėti. „Vasarą su Tomu ir Emma važiuojame žvejoti į Kanados Šiaurę. Ten nėra nei telefono ryšio, nei televizoriaus – tik miško trobelė. Sėdime valtyje, žvejojame, virš mūsų ratus suka erelis balta galva. Prie laužo pasėdime, su draugais paplepame, vyno išgeriame – toks poilsis man patinka labiau nei kokioje saloje sėdėti ant labai gražaus smėlio ir žiūrėti į bangas.“

Paprašytas pasidalyti sėkmingos šeimos formule, Dainius neslepia, kad per tiek metų būta visko: „Abu esame labai užsispyrę, bet didelių karų tarp mūsų nebuvo. Tačiau jei kyla nesusipratimų – visada išsikalbame. Pokalbiai būna įvairūs, nebūtinai malonūs, bet po jų tampa lengviau. Pasijunti tarsi „restart“ mygtuką paspaudęs: atkuri santykius ir ramiai gyveni toliau“, – dėsto Dainius.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 20

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr. 20, Author: Media Bites, Name: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai