Natalijos Bunkės surasta antrininkė Kristina Čiupaitė: „Nuolat girdžiu replikas dėl mūsų panašumo“

Kristina Čiupaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-23 09:28
Sakoma, kad kiekvienas mūsų kažkur pasaulyje turime savo antrininką. Štai ir dainininkė Natalija Bunkė buvo maloniai nustebusi, kai netikėtai socialiniame tinkle rado į save panašią nepažįstamą moterį.

„Neįtikėtina. Radau, kas mane pakeis, jei tingėsiu koncertuoti“, – feisbuke aptikusi į save panašios moters nuotrauką juokėsi N.Bunkė.

Žmonės.lt pavyko susisiekti su Natalijos antrininke, kuri iš pirmo žvilgsnio feisbuko nuotraukoje išties primena žinomą dainininkę. Ji – 25-erių metų Kristina Čiupaitė, teisės studentė iš Kauno.

Šias Kristinos nuotraukas socialiniame tinkle paviešino makiažo ir šukuosenų meistrė Vesta Gruzdienė. Ji Kristiną sušukavo, sukūrė jai makiažą ir nufotografavo.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Dėl mudviejų panašumo replikas tenka girdėti nuolat ir jau ne vienerius metus, tačiau pati niekada nelaikiau mūsų panašiomis“, – Žmonės.lt sakė K.Čiupaitė.

Ar moteris sieja tik išorinis panašumas, ar visgi Kristina – tikra N.Bunkės gerbėja? „Natalijos dainų klausausi ir ji man kaip dainininkė ir asmenybė labai patinka. Kitaip tariant, galima mane būtų pavadinti jos gerbėja“, – šypsojosi K.Čiupaitė.

O jums ar panašios Natalija ir Kristina? 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt