Natalijos Bunkės surasta antrininkė Kristina Čiupaitė: „Nuolat girdžiu replikas dėl mūsų panašumo“

Kristina Čiupaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sakoma, kad kiekvienas mūsų kažkur pasaulyje turime savo antrininką. Štai ir dainininkė Natalija Bunkė buvo maloniai nustebusi, kai netikėtai socialiniame tinkle rado į save panašią nepažįstamą moterį.

„Neįtikėtina. Radau, kas mane pakeis, jei tingėsiu koncertuoti“, – feisbuke aptikusi į save panašios moters nuotrauką juokėsi N.Bunkė.

Žmonės.lt pavyko susisiekti su Natalijos antrininke, kuri iš pirmo žvilgsnio feisbuko nuotraukoje išties primena žinomą dainininkę. Ji – 25-erių metų Kristina Čiupaitė, teisės studentė iš Kauno.

Šias Kristinos nuotraukas socialiniame tinkle paviešino makiažo ir šukuosenų meistrė Vesta Gruzdienė. Ji Kristiną sušukavo, sukūrė jai makiažą ir nufotografavo.

Kristina Čiupaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Čiupaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Dėl mudviejų panašumo replikas tenka girdėti nuolat ir jau ne vienerius metus, tačiau pati niekada nelaikiau mūsų panašiomis“, – Žmonės.lt sakė K.Čiupaitė.

Ar moteris sieja tik išorinis panašumas, ar visgi Kristina – tikra N.Bunkės gerbėja? „Natalijos dainų klausausi ir ji man kaip dainininkė ir asmenybė labai patinka. Kitaip tariant, galima mane būtų pavadinti jos gerbėja“, – šypsojosi K.Čiupaitė.

O jums ar panašios Natalija ir Kristina? 

Kristina Čiupaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Natalijos Bunkės antrininkė Kristina Čiupaitė (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau