Natalijos Bunkės namuose Jonas Nainys su treneriu Pauliumi gamino mėsainius: „Prisivalgyti – būtina“

Natalija Bunkė, Paulius Ratkevičius, Jonas Nainys / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-27 15:20
Sekmadienis Natalijai Bunkei ir Jonui Nainiui – ta diena, kai gali valgyti ką nori. Prisivalgyti iki soties jiems ne tik leido, bet ir liepė jųdviejų asmeninis treneris Paulius Ratkevičius.

„Sekmadieniais mes skelbiame „cheat day“ dieną. Tai diena, kai gali valgyti visiškai ką nori ir kiek nori. Šešias dienas per savaitę laikomės griežto mitybos plano: valgome maistą, praturtintą geraisiais angliavandeniais, baltymais ir riebalais. Tuo pačiu – intensyviai sportuojame“, – 15min pasakojo N.Bunkė.

N.Bunkė su J.Nainiu pradėjo sportuoti vedini bendro tikslo – nusprendė priaugti svorio. Natalija vasaros pabaigoje svėrė tik 50 kilogramų, J.Nainys – 70.

„Vasario mėnesį privalau sverti 80 kilogramų. Visa mano šeima kūdi kaip sliekai, todėl sunku priaugti norimą svorį, bet juk norisi atrodyti vyriškai“, – pasakojo J.Nainys.

Natalija savo tikslą žada įgyvendinti iki birželio. „Neturiu kito pasirinkimo, sporto klubo abonemento neatšauksi“, – juokėsi.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Jiedu kreipėsi į asmeninį trenerį P.Ratkevičių, kuris padeda jiems pasiekti užsibrėžtų tikslų. Šį sekmadienį Natalija, Jonas ir Paulius susirinko Natalijos namuose, kur galėjo valgyti tai, ką nori. Šįsyk jie nusprendė kepti mėsainius, kas gi jiems atsispirtų, tiesa?

Tačiau norint priaugti svorio, ne visai sveiką maistą galima valgyti kasdien... „Galima, bet tuomet pasidarysite stori ir aptekę riebalais!“, – rėžė P.Ratkevičius.

„Dieną, kai gali valgyti ką nori, pasidaryti būtina, nes tada būna lengviau likusias šešias dienas laikytis mitybos plano, valgant sveiką maistą. Svoriui ir sveikatai tai jokios įtakos neturi, tačiau juk norisi apdovanoti save patiekalais, kuriuos labiausiai mėgstame. Tą šiandien ir darome“, – 15min pasakojo P.Ratkevičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai