Natalijos Bunkės ir Kristinos Ivanovos Kalėdų dovana tėvams – įspūdinga seserų fotosesija

Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė / Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-23 12:13
Šiemet seserys Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė Kalėdų proga tėvams paruošė ypatingą dovaną – paveikslą ant drobės, sudėliotą iš bendros jų fotosesijos nuotraukų.

Pasak merginų, šios fotosesijos tikslas – ne tik padovanoti tėveliams judviejų  gražiausias akimirkas, bet ir kitus paraginti, rasti laiko mylimiems žmonėms.

„Mes su Natalija visą laiką dirbame dėl kitų: koncertai – žiūrovams, fotosesijos – žurnalų skaitytojams.  Be to,  jas visada organizuoja kiti. Fotografai paskiria vietą, stilistės parenka drabužius, sukuria stilių…  Tai buvo pirma nedarbinė mūsų su sese fotosesija. Šįsyk viską darėme dėl savęs ir sau.

Norėjome parodyti, kad reikia rasti laiko pabūti su artimaisiais, o jei yra galimybė ir užfiksuoti tas ypatingas akimirkas – nuoširdų juoką, šiltą žvilgsnį, apsikabinimą, prisilietimą, ir net tai, ko nesimato, bet tikrai jaučiasi – artumą ir tvirtą ryšį. Norėtume tokių akimirkų palinkėti ir kitiems,“ – sakė K.Ivanova. 

Tikriausiai, daugeliui gali kilti klausimas, kodėl fotosesijai merginos pasirinko vienodus drabužius, tačiau visos detalės gerai apgalvotos ir turi paaiškinimą.

„Nors daugeliui mes su sese atrodome skirtingos, tačiau tėvams esame visiškai  vienodos dukros. Jie mus abi myli ir brangina vienodai. Per tuos metus, kad ir kas tarp mūsų  vyko, jie niekada mūsų neišskyrė. Vienodai abiejų laukdavo, vienodai abi palaikė. Už tai ir esame jiems dėkingos.

Metus pabaigėme fotosesija, nes mums atrodo, kad  pati geriausia dovana tiek tėvams, tiek mums pačioms – įrodymas, kad mūsų seseriškas ryšys tvirtas ir stiprus, kad mes abi kartu susivienijusios esame galinga jėga, kurios niekas negali pastumti. Mes jau seniai pastebėjome, kad būdamos kartu,  galime kalnus nuversi“, – šypsojosi N.Bunkė.

Nors šventinis periodas pramogų pasaulio atstovėms ypač darbingas, tačiau bendrai fotosesijai jos rado laiko. 

„Viskas vyko spontaniškai. Nors abi dabar esame labai užimtos, tačiau kai nusprendėme, kad  šiemet tėvams dovanosime fotosesiją, viskas tarsi savaime susidėliojo: abi turėjome laisvą tą pačią dieną, per pusvalandį radome laisvą fotografę bei interjero saloną. Atrodė, kad kažkas iš aukščiau norėjo, kad tai  įvyktų,“ – šypsojosi Natalija. 

„Viskas, kas užfiksuota nuotraukose – juokas, artumas, žvilgsniai – tikra. Buvome natūralios. Tokios, kokios iš tiesų esame būdamos kartu“, – džiaugėsi Kristina. 

Įspūdingai seserų fotosesijai interjero salone „Lėja“ dar daugiau žavesio ir paslapties suteikė judančios nuotraukos. Pasak merginas fotografavusios Gabijos Monikos Vainiutės, judančioje nuotraukoje dažniausiai juda tik viena detalė, tačiau  efektas tikrai – magiškas, dažnai prikaustantis žiūrovo dėmesį ilgesniam laikui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai