Natalijos Bunkės Helovinas – skirtas pačiam brangiausiam

Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-27 20:06
Artėjant Helovinui Natalija Bunkė atvirauja apie jų šeimos tradicijas. Dažnai moteris trankius, suaugusiems skirtus vakarėlius iškeičia į laiką su sūnumi Kristupu. Būtent persirengėlių šventė jai kelia šilčiausius ir juokingiausius prisiminimus, susijusius su vaiku.

Spalio 27 dienos vakarą sulaukusi skambučio Natalija linksmai pasakoja, kad į jokį vakarėlį ji nesiruošia. Kai sostinė švenčia paslaptingą naktį, garsi moteris turi numačiusi visai kitokių planų.

„Šiandien aš laiką leisiu su Kristupu. Drauge su berniuko tėčiu dalijamės dienas, kurias su sūnumi leidžiame. Džiaugiuosi turėdama laisvo laiko ir galėdama su juo būti. Beje, Helovinas man asocijuojasi su sūnumi. Kristupas jau laukia, kada galės įsikūnyti į gąsdinantį herojų ir drauge vyksime pas draugus prašyti saldainių“, – atvirauja moteris.

Natalijos nuomone, ši šventė yra puiki tiek suaugusiems, tiek vaikams. Linksmintis ir švęsti gali visi. Visai nesvarbu, kad šventė nelietuviška.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Jeigu tik žmonės nori – prašom. Mes su Kristupu jau turime tradiciją kiekvienais metais išsipaišyti veidus. Kartu su vaiku tą dieną praleidžiame puikiai. Tiesa, Kristupas puikiai žino, kas yra Vėlinės. Atsikiriame šias dienas. Vieną – linksminamės ir prašome saldainių, o lapkričio 1-ąją aplankome kapines.“

Pats įsimintiniausias Natalijos Helovino atsitikimas yra be galo juokingas. „Prisimenu, kai kartą nusprendžiau įsipaišyti veidą. Planavau vėliau tą padaryti ir sūnui, tačiau jis tuo metu miegojo, o kol pabudo aš pati pamiršau, kad sėdžiu visa išsidažiusi. Kristupas pašoko išsigandęs ir nesuprato, ką mama su tokiu veidu veikia. Tik vėliau jam paaiškinau, nuraminau. Abu prisijuokėme, berniukas ir pasiryžo pasikeisti ir tada važiavome pas draugus į namus prašyti saldainių.“

N. Bunkės namuose Helovinas visuomet švenčiamas su gera nuotaika. Šiais metais jie su Kristupu nieko neplanuoja keisti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai